Witcher 3 Yardım

Bu konuyu okuyanlar

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Ciri'yi arıyorum ancak oynarken blodd wine görevi ile değişti falan dedi oyuna o dlc'den mi devam edeceğim ? Yoksa velen'e gidip ordan bu devam edecek ?

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Tam olarak anlayamadım demek istediğinizi. Ana senaryo görevlerini yaptıktan sonra dlcleri bitirdim ben. Ciri'yi aramanın uzaktan yakından alakası yok dlclerle.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Tam olarak anlayamadım demek istediğinizi. Ana senaryo görevlerini yaptıktan sonra dlcleri bitirdim ben. Ciri'yi aramanın uzaktan yakından alakası yok dlclerle.
Bana oyun şöyle dedi şuanki göreviniz blood wine görevi ile degistirildi oradan devam edebilirsiniz ancak 34 seviye vb seyler falan yazdı

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Novigrad'da Cirinin arkadasi D ile baslayan adi karisik bi adi var onu kurtardim ondan sonra öyle bi uyarı geldi

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Dlc nin açıldığı hakkında haber veriyor oyun. Birde şöyle bir sey var yaptığınız seçimlere göre oyunda değişiyor, benim ilerlediğim şekilde sizin ilerlemiş olmamiz pek olası değil. Blood and Wine tamamen bağımsızdı bende önceki olaylardan tek bağlanan şey sonuydu, oda spoiler olur söylemeyeyim. Bunların dışında en az 40-45 olmak gerekiyor Blood And Wine i yapmak için.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Dlc nin açıldığı hakkında haber veriyor oyun. Birde şöyle bir sey var yaptığınız seçimlere göre oyunda değişiyor, benim ilerlediğim şekilde sizin ilerlemiş olmamiz pek olası değil. Blood and Wine tamamen bağımsızdı bende önceki olaylardan tek bağlanan şey sonuydu, oda spoiler olur söylemeyeyim. Bunların dışında en az 40-45 olmak gerekiyor Blood And Wine i yapmak için.
Peki Ciri'nin arkadasi dalleoni midir nedir onu buldum sonra napacam acaba Velen'e geri git diyor oyun :D

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Bekliyorum :D

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Quest Journal'ı açın kaçırdığınız bir şey var mı diye bakın.Ciri'yi bulmak için Velen,Novigrad ve Skellige'de görevler tamamlıyorsunuz. Kısaca Ciri'nin izini arıyorsunuz.

Son mesajlar