Windows Phone a android uygulamaları yuklenmiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar ben lumia 1320 kullanıyorum Windows 8.1 kullanıyorum ama android telefonlardaki oyunlar uygulamalar yok clash of clan gibi yuklenmiyor ve share.it ile yollasalar bile açmıyor bunun bi çozumu varmı veya android yapabiliyor muyuz bunu yardım lütfen

BJKolik

Profesör
Arkadaşlar ben lumia 1320 kullanıyorum Windows 8.1 kullanıyorum ama android telefonlardaki oyunlar uygulamalar yok clash of clan gibi yuklenmiyor ve share.it ile yollasalar bile açmıyor bunun bi çozumu varmı veya android yapabiliyor muyuz bunu yardım lütfen
Bende 820 kullandım hem de 4 sene. Bildiğim kadarı ile android uygulamaları yüklenmiyor portlanması gerekiyor. Clash of clan oyun mağazada bulunmuyor diye biliyorum. Telefondan ve sistemden çok memnundum lakin sadece mağaza bu konularda yetersiz. Düzeltilse idi bu sıkıntı Windows İOS' la yarışırdı.

Maalesef şansınıza küsün. Android'den farklı bir taban ve dünya üzerinde yoğun kullanılmadığı için hiç bir firma uygulamalarını Windows Store'a yüklemeye yanaşmıyor. Lumia zamanı dehşet zorluklar yaşamıştım.

Windows tabanlı olduğu için yüklenmesi zor.Bu arada bu telefonların üretimi neden durdu.

Pek arkasında durulmayan bir sistem. Akıcıdır ama destek yok.