Windows 10’da Kulaklıklar için Windows Sonic özelliği (7.1 sanal saran sesi etkinleştirme)

Bu konuyu okuyanlar

ISpecial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yakın zamanda arcits 3 2019 edition alıcam internete 7.1 özelliğini windows dan açıcakmışım fakat ekranda öyle bir seçen yoktu bu kulaklığın 7.1 özelliğini kullanamiycam anlamına mı geliyor ?

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Sistem tepsisinin sağ alt köşesindeki ses simgesini sağ tıklayın. Menüden "Uzamsal sesi" seçin.
Uygula
Tamam

SCa0SJ.png

Resim temsilidir.

Konu başlığı değiştirildi.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Yakın zamanda arcits 3 2019 edition alıcam internete 7.1 özelliğini windows dan açıcakmışım fakat ekranda öyle bir seçen yoktu bu kulaklığın 7.1 özelliğini kullanamiycam anlamına mı geliyor ?
Arctis 3 alma sebebiniz nedir anakartınız iyi bir model mi yani ses kartı kaliteli mi 2019 neden tercih ediyorsunuz bunları merak ettim dönüş yaparsanız sevinirim.

ISpecial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Articts 3 alma sebebi fiyat perfonmans ürünü olması stereo kullaklıklar bildiğim kadariyla o kadar iyi ses vermiyor 2019 edition diğer artics 3 göre daha ucuz olması :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

S
Sistem tepsisinin sağ alt köşesindeki ses simgesini sağ tıklayın. Menüden "Uzamsal sesi" seçin.
Uygula
Tamam

SCa0SJ.png

Resim temsilidir.

Konu başlığı değiştirildi.
Sıkıntı şu ses tuşuna sağ tıklayınca "Uzamsal sesi" çıkmıyor benim demek istediğim artics 3 ün 7.1 çalışmiyicak mı ?

Son düzenleme:

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Sıkıntı şu ses tuşuna sağ tıklayınca "Uzamsal sesi" çıkmıyor benim demek istediğim artics 3 ün 7.1 çalışmiyicak mı ?
Windows 10'un hangi yapısını çalıştırıyorsun?
Windows'u da mutlaka güncelleştiriniz.

ISpecial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kulaklık elimde ve razer surrond uygulamasını bedava olanın indirdim "Razer surrond" açtım ve 7.1 çalışıyordu.Bunun için ayrı bir konu açmayı düşünüyorum.