Windows 10 Lisans Anahtarı

Bu konuyu okuyanlar

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Windows 10 Lisans Anahtarı almaya karar verdim Çünkü Lisansımın süresi dolucak Fiyatı önemli değil tek önemi Bir süre sonra Lisans patlamasın banada sorun çıkartmasın. Sınırsız Lisans ve Sizin aldığınız ve Güvenilir bulduğunuz Site ve Önerileriniz var mı?

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
1000 TL kimse vermiyodur eminim Umarımda vermiyolardır yani 50 TL ye varken almakta bence saçma Zaten Microsoft Bunu takmıyor bile. Sizin önerebileceğiniz site var mı?
Ben veriyorum :) Vermek lazım da maalesef ekonomik açıdan herkese uymuyor. 50tl gibi fiyatlara satan siteleri ben bilmiyorum maalesef öneremem.

proHami

Doçent
Reaksiyon puanı
1,302
1000 TL kimse vermiyodur eminim Umarımda vermiyolardır yani 50 TL ye varken almakta bence saçma Zaten Microsoft Bunu takmıyor bile. Sizin önerebileceğiniz site var mı?
Ucuz siteler önerirsek korsan olduğundan banlanabiliriz.
Tavsiyem bir Linux dağıtımı kullanmanızdır.

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322

yasaryıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Oem satılan keylerin hepsi cmd tarafından yapılıyor, birnevi kms ile aynı durum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

180 günde bir formatlamak şartıyla deneme sürümü kullanın

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
Önce sen Linux kullan sonra yaz bunu Oyun için Linux mu öneriyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Millet kullanmayı bırakırsa bende bırakırım.
Kullanip kullanmamani demiyorum, korsani destekleyen birisiyim ama korsan urune de korsan demek gerekiyor.

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Arkadaşlar ben size önerin dedim Siz cart curt karıştırıyorsunuz Diğer Forumlarda sadece öneri sunuyolar siz neden böylesiniz? Bir insan bile önermedi.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Önce sen Linux kullan sonra yaz bunu Oyun için Linux mu öneriyorsunuz?
Hangi oyunları oynayacağınıza bağlı bu durum. GNU/Linux dağıtımları da oyun oynayanlar için önerilebilir mesela RDR2 oyununun Vulkan desteği sayesinde AMD ekran kartları kullanan cihazlarda Windows'a göre daha fazla performans alınabiliyor ama genel olarak Vulkan, OpenGL vb. API'leri çoğu oyun desteklemediği için kesin bir yargıya varmak zor olur. Piyasadaki çoğu oyunu oynayacak biri Windows'u tercih edebilir fakat bu GNU/Linux dağıtımlarında oyun oynanmaz demek değildir.

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
Arkadaşlar ben size önerin dedim Siz cart curt karıştırıyorsunuz Diğer Forumlarda sadece öneri sunuyolar siz neden böylesiniz? Bir insan bile önermedi.
Diger forumlardaki onerileri degerlendir hocam o zaman. Burada korsan ile ilgili en ufak sey malesef yasak. Gecen "torrent kullaniyorum" dedigim icin 3 gun ban yedim.

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Diger forumlardaki onerileri degerlendir hocam o zaman. Burada korsan ile ilgili en ufak sey malesef yasak. Gecen "torrent kullaniyorum" dedigim icin 3 gun ban yedim.
Peki Neden bukadar konu görüyorumda tek bana diyorsunuz bunu? Anlaşılan kendim alacağım sadece öneri istemiştim sorumluluk zaten bana ait Raporla ozaman madem Korsan yazıyor cezamı çekerim sorun değil birdahada yapmam ozaman.

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Öneren arkadaşlar henüz konunuzu görmediğinden olabilir. Burası canlı destek hattı gibi bir yer olmadığından anında istediğiniz cevabı alamayabilirsiniz maalesef. Biraz daha bekleyin mutlaka önerenler olacaktır. Dilerseniz arama kısmını kullanarak daha önce benzer konulara önerenler olmuş mu diye bakabilirsiniz :)

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Öneren arkadaşlar henüz konunuzu görmediğinden olabilir. Burası canlı destek hattı gibi bir yer olmadığından anında istediğiniz cevabı alamazsınız maalesef. Biraz daha bekleyin mutlaka önerenler olacaktır. Dilerseniz arama kısmını kullanarak daha önce benzer konulara önerenler olmuş mu diye bakabilirsiniz :)
Şu an bukadar insan Onu söyleyene kadar Önerseydi çok daha iyi olabilirdi umarım diğer yazacak kişilerde bunu demez.

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
İnternet beleş win10 key yaz sonra çıkanları tek tek dene denk gelip lisanslanio
Ben format atarken w10 home single language yerine w10 pro kurdum ve beleş bı anahtarla 2yil lisansladim zaten korsan olsa bile benim çalınacak şifrem filan yok Windows yanında linux kullanım şifreler filan linuxta

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
Peki Neden bukadar konu görüyorumda tek bana diyorsunuz bunu? Anlaşılan kendim alacağım sadece öneri istemiştim sorumluluk zaten bana ait Raporla ozaman madem Korsan yazıyor cezamı çekerim sorun değil birdahada yapmam ozaman.
Cok agresifsin. Korsan yasak oldugundan site onerisi veremedigimizi anladigini varsayiyorum, konunun basindan beri herkes bunu belirtiyor. Yine de sana yardimci olmaya calisiyoruz ama hepimize ters ters cevaplar veriyorsun.

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
İnternet beleş win10 key yaz sonra çıkanları tek tek dene denk gelip lisanslanio
Ben format atarken w10 home single language yerine w10 pro kurdum ve beleş bı anahtarla 2yil lisansladim zaten korsan olsa bile benim çalınacak şifrem filan yok Windows yanında linux kullanım şifreler filan linuxta
Site at deniyim Reis (ban geliyor asdsadsa)

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Windows 10 Lisans Anahtarı almaya karar verdim Çünkü Lisansımın süresi dolucak Fiyatı önemli değil tek önemi Bir süre sonra Lisans patlamasın banada sorun çıkartmasın. Sınırsız Lisans ve Sizin aldığınız ve Güvenilir bulduğunuz Site ve Önerileriniz var mı?
O zaman Microsoft'dan 1500 TL'ye alın.

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Microsoft'ta abartmış.Kimse o kadar parayı vermez o anahtara.Millete orta düzeyde bir performansı bile çok görüyorlar.Halbuki ülkeyi veya bölgeye göre şu anahtarları uygun fiyata satsalar alacak o kadar kişi var ki.

Reaksiyon puanı
10,560
Yazilim budur diye bir sitenin epttavm sitesinden 2019 eylülde 9 tlye aldim. Su an sadece kendi sitelerinden satıyorlar. Parayı havale yaptıktan sonra canlı desteğe yazman gerekli.
Kendi siteleri üzerinden forumdan bir kaç kişiye önerdim ve oradan aldılar. Canlı desteğe bildirilmediginden 3 5 gün sonra anahtarı alabildiler. Oradan alırsan canli desteğe bildirmeyi unutma.
Şimdilerde dijital lisans fiyatları 30 50 TL aralığında olması lazım