Windows 10 ETH Hatası

Her iki dakikada bir bu hatayı alıyorum. Windows 10 kullanıyorum. Birkaç makale okudum çözmek için ama çözemedim.
Güncel bir yöntemi vardır belki? Çözümü bilen var mı arkadaşlar?

hata.jpg

Her iki dakikada bir bu hatayı alıyorum. Windows 10 kullanıyorum. Birkaç makale okudum çözmek için ama çözemedim.

Ekli dosyayı görüntüle 32717
Başlatı açıp çalıştır yazın ve çıkan bölüme %temp% yazıp enter tusuna basın. Açılacak olan klasörün içerisinde ne varsa silin.
Daha sonra
Free Anti-Malware & Malware Removal
programını indirip kurun tarama yapılsın.

Web sitesi
www.google.com.tr

Ekli dosyayı görüntüle 32717
Merhaba.
Forumlar için yazılı olmayan genel kuraldır, Bilgi Vermezseniz Bilgi Alamazsınız.

Biz sizin hangi Windows 10 sürümünü kullandığınızı, hangi kaynaktan nasıl Windows 10 edindiğinizi, nasıl kurulum yaptığınızı, hangi donanımları kullandığınızı, nasıl etkinleştirdiğinizi bilemeyiz, e bu kadar bilinmezin içinde, bir merhaba bir selam bile vermeden yardım istemek, bu konuda bilgili arkadaşları bile cevap vermekten soğutacaktır.
Umarım söylediklerimi yanlış anlamazsınız, iyi günler. :)

Merhaba shiftdelete ailesi. Herkese selamlar olsun. İşletim sistemim: windows10 ver1709. Edindiğim windows 10, win8.1 i update etmem sonucu kurulmuş oldu. Donanımla ilgili bir durum olmadığı için yazmaya gerek yok bence.

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:6)

stat counter