win 10 pro da koyu tema ve açık tema birbirine karıştı

Bu konuyu okuyanlar

Tek258

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle merhaba win 10 kullanıcısıyım. bilgisayarıma gelen güncellemeyi yaptım ve sonra koyu tema ya bir göz atmak istedim. başta gayet normal çalıştı fakat açık temaya döndüğümde ise posta, başlangıç butonu ve birkaç win10 uygulaması siyah, görev çubuğu ve başlangıç menüsü beyaz oldu. Şuan da ss atamıyorum 1 2 güne kalmaz atarım. Nasıl düzeltebilirim bilen var mı? (yüksek karşıtlık modu kapalı)
Sistem özellikleri: rx570 armor 4gb
16gb ram
R5 2600
480gb adata ssd
1tb harddisk

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,968
Öncelikle merhaba win 10 kullanıcısıyım. bilgisayarıma gelen güncellemeyi yaptım ve sonra koyu tema ya bir göz atmak istedim. başta gayet normal çalıştı fakat açık temaya döndüğümde ise posta, başlangıç butonu ve birkaç win10 uygulaması siyah, görev çubuğu ve başlangıç menüsü beyaz oldu. Şuan da ss atamıyorum 1 2 güne kalmaz atarım. Nasıl düzeltebilirim bilen var mı? (yüksek karşıtlık modu kapalı)
Sistem özellikleri: rx570 armor 4gb
16gb ram
R5 2600
480gb adata ssd
1tb harddisk
Herhalde görev çubuğu ve pencereler için ayrı ayrı köyü temayı seçmeniz gerekiyor diye hatırlıyorum.

Tek258

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herhalde görev çubuğu ve pencereler için ayrı ayrı köyü temayı seçmeniz gerekiyor diye hatırlıyorum.
Tamam en yakın zamanda deneyeceğim. Düzelirse veya düzelmezse yazarım. Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğinizi yapınca düzeldi Teşekkür ederim