Whatsapp Hikayeme Kim Bakmış Göremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

KenJi* =]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Konu isminde de belirttiğim gibi hikayeme kim bakmış göremiyorum. Ama arkadaşlarım izlediğini gördüğünü söylüyor. Alttaki şeyi açınca daha 0 kişi izlemiş, görmüş gözüküyor. Gizlilik kısmını normal kendi rehberime şeklinde yapılı. Sebebi nedir?

Reaksiyon puanı
46
Merhabalar. Konu isminde de belirttiğim gibi hikayeme kim bakmış göremiyorum. Ama arkadaşlarım izlediğini gördüğünü söylüyor. Alttaki şeyi açınca daha 0 kişi izlemiş, görmüş gözüküyor. Gizlilik kısmını normal kendi rehberime şeklinde yapılı. Sebebi nedir?

Kimse bakmamıştır hikayenize. Başka mantıklı bir şey gelmiyor aklıma. Deneme yapın hikaye paylaşın ve hemen bir telefondan bakın yenileyin whatsappı eğer sorun varsa hala bilemiyorum...

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Kimse bakmamıştır hikayenize. Başka mantıklı bir şey gelmiyor aklıma. Deneme yapın hikaye paylaşın ve hemen bir telefondan bakın yenileyin whatsappı eğer sorun varsa hala bilemiyorum...

Kimse bakmamış olsa bile 0 olarak görünmesi gerekiyor.

Uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin sorun giderilmesi gerekir.

hitman59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
bende de sıfır gösteriyor. sorun uygulamada. çünkü hikayeyi görüp mesaj yazan oldu bakmamış olmaları imkansız

Ipekkaraaslan555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayni sorun bende de olmuştu okundu bilgisi kapalıysa her zaman 0 gösterir okundu bilgisini açıp tekrar deneyin

svskrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de hikayeye bakıp görünmek istemiyorum nasıl yapabilirim

Son mesajlar