Vücut kaç ayda gelişir?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kafan iyi heralde protein gerekli olan bişey vucut yapmak inşaat etmek demektir spordan sonra inşaat dususte protein tozu sıvı oldugu icin spordan sonra hemen etkisini gorursun ama yemek ole deyil 2 saatde metabolizman anca eritir.....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
boyum 1.75 57 kiloyum 9 aydır bu sporu yapıyorum ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
MERHABALAR yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.
Benim boyum 186 cm kilom 85 bir seferde 50 şınav 70 mekik 10 barfix çekebiliyorum kollarım 38.5 cm ama vücudum düzensiz duuruyo çünkü resmen karı gibi bacaklarım var üst tarafım normalde kaslı olsada çok biçimsiz duruyorum ne önerirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
spor salonuna gitmeden hic bi fayda göremezsiniz evde calısarak kendinizi avutursunuz göğüsleriniz ergen kız memesi gibi olur :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
spor yapmak iyidir arkadaşlar yeterki çalışma programlarına uyun dengeli beslenin yaklaşık 6-7 ayda vucuttaki değişimi kasların belirginliğini göreceksiniz sadece sabır başaracaksınız!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a Boy 1.74 kiLo 64 Vucut geLiştirmeye gitsem kaç ayda karın kaslarım cıkmaya baslar tahmınen??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben 17 yaşındayım boy 178 kilo 68 6 ay yüzme yaptım şimdi bodyle beraber haftadada 4 gün body 1 veya 2 gün yüzme yapıyorum sizce vucudum kaç ayda belirgin şekillenir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi toz kullanmadan bu iş için çok ciddi dengeli beslenmek gerek beslenemıyorsan hocana danısıp karbonhıdrad yada proteın takvıyesı alınmalı.:thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
neden koşmuyorsunuz koşu çok önemli .. ve bol bol su içilirse ve vitamin ve minarel takviyesi yapılırsa sağlıklı bir vucuda sahip olunur.. eğer kilo almak isteyen kişi kesinlikle protein ve karbonhidrat tüketmeli başka yolu yok en başlıca tahıl ürünleri .......vs..

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ilaç kullanacak arkadaşlara bitkisel destekliyiciler dışında kullanmayın canınız yanar ilerde :)
son okurun yazdığı gibi koşu düzenli yemek , çalışmaları aksatmamak önemli.Hadi kolay gele.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Boyum 170 kilom 55 kendimi bildim bileli spor yapıyorum karbonhidrat tozu kullanıyorum günde 8 tane yumurta bir öğün karbonhidrat ve 2 öğün protein yiyorum. Ama günlük beslenmem 6 öğünü buluyor. Bir ayda vicudum baya şekillendi ancak size açıklamam gereken bişey var. Arkadaşlar burada kas konusu açılmışken söyleyeyim. Birbirimizi kandırmayalım sizi de kandırmayim. Boyun göğüs kol sırt kaslarınızı yaptınız amennah bendede var o. Ama göbek gitmiyor. Türk erkeğiyiz avratlar dayıyor yağlı yemeği. ben 55 kiloyum fitim ama şu baklavalar olmuyor onu çıkarın aklınızdan. Baklavaymış adonismiş bunlar bünye meselesi. Bende şu an hiç 8 çizgi ya da adonis yok fakat. 55 kilo olmama ramen kollarım 35cm

Akbalik69

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim bildiğim 6 ayda oluyor ama sen body'e git...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
banaya yardım lazım 1.70 boyum kilom 59.60 arası değişiyor ve badi yapıyorum 6 ay oldu nerdeyse karın kası ile kol kası cok az cıkartım karın kası ağırlıklı olarak cıkıyor göyüs kası cok ama cok zor cıkıyor napmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
O kilo ile en geç 3.5 ve ya 4 ay arasında iyi bir karın kası yaparsın.
kol kası daha kolay yaparsın ama yaşın ilerledikçe kolların siser o sayıflıkla kötü durur kol kası belli bile olmaz yani D:
Kendimden biliyorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bn 15 yaşındayım kilam 67 boy 1.68 kaç ayda iyi karın kasına sahip olurum lütfen yardımcı olun..

kemo1can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar , boyum 1.85 kilo da 78 düzenli olarak fittnes'a gideceğim sizce ne kadar bir sürede ücgen vucuda sahip olabilirim ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar , boyum 1.85 kilo da 78 düzenli olarak fittnes'a gideceğim sizce ne kadar bir sürede ücgen vucuda sahip olabilirim ?

Oqunes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tabi yaz gelince millet body çalışmalarına başladı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Böyle kaç ayda vücut yaparım derseniz bi halt yapamazsınız. Paşa paşa sporunuzu yapın, uykunuzu yemeginizi düzenleyin. Bunları yaptıktan sonra vücut zaten gelisecektir. Böyle hesaplara girerseniz, sizden bişey olmaz. Zaten öyle adamın kulaklarına bizim laflarımizda erişmez.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim boyum 1.76 kilo 60 kilo günde 50 mekik 15 şınav 3 set agırlık kalıdırıyorum 5 er kilo kac ayda kendini gösterir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:devil:boyum 1.78 kilom 77.5 haftada 4 gün düzenli olarak spor yapıyorum 2 aydır sporla uğraşıyorum şınav mekik barfiks ve koşu yapıyorum yaklaşık 2000 ve 5000 arası koşuyorum ve biraz faydası oldu yani kaslar belirginleşti fakat damarlar hiç çıkmadı napabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn şuan spor başlayalı 40 gün oldu,bazı arkadaşların dediği gibi düzenli beslenme bolbol yemek..ama dikatli..nyse baya gelişme var kıvanc ne bee...ondan daha iyi..tabiki aşırı değil ama iyisi..bnce kıvanc hiçde değil...her neyse..fazlada kilo alma arkadaşş boyuna göre ortası al yeterlii...bolbol yee..kusana kadar çirkin mide cıkar ama zamnla düzelir...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kilo alamıyorsan eczaneden kilo almak için sağlıklı tozlar var onları kullan faydasını göreceksin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:rolleyes:fazla kas insanda çok çirkin durur ama Ronaldo gibi kasın olmasını istersen başta bir diyetisyene git ve evde internetin varsa uzmanların tavsiyelerini dinle en çabuk 3 ay sonra kaslarına kavuşursun ha çıkıncada her gün düzenli çalışmayı ihlal etme

1Turkyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır Vucut Geliştirme işinin içerisindeyim gerek teorik gerek pratik olarak

1) Öncelikler 1 - 2 ayda mucizecer beklemek yanlış ya da hemen ortaya çıksın kaslarım mantığı eğer ki alt yapın yoksa zaten bu kaslar en fazla 1 ay ıdmansız kaldığında tamamen sönecektir.

2)İkinci olarak fitness ın boya etkisi şudur sürekli ağırlık kaldırdığın için kemiklerin aşağıya doğru baskın olur buda boyunda pek bi uzama sağlayamayacağını belirtir bu sporla . Hatta fark edersen Haltercilerin boyları genelde kısadır Ağırlık kaldırmaktan bu fitness için de aynı şekilde .

3)Üçüncü olarak kilo alamayan birine kilo aldırmak çok zordur kilo vermek isteyen birinden daha zor. Ama yağız vucudun avantajı da şudur yağlı bir vucutta çalışmanda hatların belli olmaz ken yağsız bir vucutta hatlar hemencecik belli olur kısa bir sürede. Eğer kilo almak istiyorsan ya sürekli haşlanmış yumurta et balık yiyeceksin yada Protein tozu kullanacaksın

İyi günler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
boyum 1.76 kilo 60 karın ve kol kasları kac ayda gösterir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sadece ağırlık kaldırmakla istenilen vücuda sahip olmak çok fazla zaman alır. farklı antrenman metotları da kullanmak gerekir. bunlardan bence en etkili olanı interval antrenman. farklı çeşitleri vardır. internette rahatlıkla bulabilirsiniz. haftada 2-3 kere uygulayabilirsiniz. hem yağ oranını azaltır hem de kas olarak kg. alırsınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar 1 81 boyum var ama 57 kiloyum ne bu böyle afrikalı gibi 17 yaşındayım bayada yiyorum ama alamıyorum acaba kan kontrolümü yaptırmak gerek ne yapmalıyım

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Sabır ve irade isteyen bir mesele. Yapıp gerisini düşünmemek lazım. Vücudun yapısına göre zaman değişir çünkü