Vodafone ile ilgili tum tarifeler de yardimci olabilirim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba arkadaşlar size uygun en iyi paketi birlikte secebilir veya sorununuz varsa birlikte cozebiliriz.

lordert

Asistan
Sitede bakıyorum da engelliler için tarifelere %43 indirim tahaatsüz diyor ama 31.12 2018 son diyor yani yeni yılda engelliler için nasıl tarifeler olacağı yazmıyor Bilgi verirsen sevinirim devam ediyor mu %43 indirim Vodofone geçmeyi düşünüyordumda

Usain

Profesör
Merhaba arkadaşlar size uygun en iyi paketi birlikte secebilir veya sorununuz varsa birlikte cozebiliriz.
Bize(@PARAzitCELL ...) şöyle sınırsız mobil internet bulabilirseniz çok müteşekkir oluruz.:) İyi bakın depoda orada burada kalmışstır bir şeyler:D.

PARAzitCELL

Profesör
Bize(@PARAzitCELL ...) şöyle sınırsız mobil internet bulabilirseniz çok müteşekkir oluruz.:) İyi bakın depoda orada burada kalmışstır bir şeyler:D.
Tek umudumuz vestelcell gibi, ama vodafon yaparsa denize düşen yılana sarılır der belki geçebiliriz :p Turkcell de ilgili paket var ama henüz eski şartlar yazılı internet sitesinde ve doğru düzgün bilgi verebilen yok... İleriki zamanlarda işin içine bizzat girmeyi düşünüyorum eğer tabletler uygun fiyatlı olursa...

Sizin icin ayrintili sekilde kampanyalari inceleyecegim. Dediginiz gibi iyi bir kampanya bulacagim. Dm den bilgi verecegim

Usain

Profesör
Sizin icin ayrintili sekilde kampanyalari inceleyecegim. Dediginiz gibi iyi bir kampanya bulacagim. Dm den bilgi verecegim
Şuanki tarifem Esnek8. 29 lira 8 gb ve dk ve sms. Üstelik faturasız. Bundan avantajlı bir tarife bulursanız neden geçmeyeyim:)
Bu arada Freezone'luyum.

Ben de turkcell den vodafone a geçiş yaptım. Çok uygun tarifeler var. Ama ev çok merkezi bir yerde olmasına rağmen çekmiyor bazen.

Usain

Profesör
@HüseyinGoncagul bu arada çekim sıkıntısı ben de yaşıyorum. Garip gelebilir size ama geçen olan şiddetli yağmur ve fırtınadan sonra 4.5 G evimde çekmez oldu. 4 diş çekiyor, 4.5G yazıyor ama internet 2G gibi... Bir şey indirirken bile 0.10 , 0.20 , 0.25 gibi aşırı ağır iniyor. 3G'ye aldığımda bile bunun 10 katı daha hızlı iniyor. Başka bir yere gidersem yine hızlanıyor. Baz istasyonunda böyle basit bir sıkıntı olabilir mi acaba? İlgilenebilirseniz size özelden konumu atabilirim.

epsilon06

Doçent
Şikayetçiyim biraz tarife paket bulamamaktan:) 7,8 yıldır vodafoneluyum faturasız hattım üstüne freezoneluyum ama özellikle internetli tarifeler falan baya pahalı eski aboneler için çok bir şey yok olanlarda gizli oluyor birde çok sık zam geliyor şimdi a101 in 21 tllik tarifesini kullanıyorum en ucuz uygun bu var ama yarın zam gelirse ne yaparım bilmiyorum:) Ayrıca son zamanlarda vodafone menü diye bir şey çıkıyor şuna abonelik ister misiniz vs diye görmeden tıklasam hemen abonelik başlatcak sayfada bir anda beliriyor bunu engellemenin bir yolu var mı acaba?

Inan Yetmen

Profesör
Freezone nin 7+7 olanına geçmeyi düşünüyorum 45 tl. Faturalı. Bundan daha avantajlı paket var mı faturalı 40-45 tl civarında ?
Şu 7 gb interent varya uygulamalarda olan onlar hangi uygulamalarda seçebiliyorum ?
Bide altında sınırsız whatsapp diye bir şey gördüm o da dahil dimi ?

İstanbulun anadolu yakasında iyi çeker mi bide.

stat counter