Öneri Hangi Gamepad Sizce?

Sybicort

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar herkese iyi günler. Elimde bir adet F310 gamepad var ve yaklaşık 2-3 senedir kullanıyorum fakat artık LB tuşu çok zor basmaya başladı ve bu durum Fifa oynarken beni çok zorluyor. FC 24'ün çıkışı ile birlikte oyunu baya kasarak oynayacağım ama bu durum beni baya geri atacaktır. Dolayısıyla yeni bir gamepad almam gerekiyor ve bu noktada sizin yardımınıza ihtiyacım var.
F310'a genel olarak alıştım fakat bazı yeni modellerinde sanırım kısa bir zamanda bozulmalar yaşanıyormuş. Aralarındaki çok fazla fark olmadığı için F710 modelini düşünüyorum. Daha önce kullanan arkadaşlar ele oturması nasıl, F310 kadar kaba ve el için biraz geniş mi duruyor? Bir de en çekindiğim nokta bluetooth ile ilgili kopmalar, aksamalar yaşanıyor mu? Şimdiden teşekkür ediyorum. Maksimum 1000TL'ye kadar başka önerileriniz varsa da açığım ^^

1. Gamepad (şu an aklıma en çok yatan)

2. Gamepad (fazla para vermeye gerek yok hiçbir fark yok aralarında diyorsanız)

3. Gamepad (tip olarak istediğim modelde ve fiyatı markasına göre uygun duruyor)

4. Gamepad (hiçbir fikrim yok ama çok çabuk bozulur gibi geliyor)

aerosimit

aerogevrek
Reaksiyon puanı
13
Gamepad seçerken eğer daha önce de kullandıysan el alışkanlığını bozmadan devam etmeni öneririm.
Sony için bozulur demişsin de 1200 olumlu değerlendirmesi var ürünün, kendim de kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım.

O Rampage ne öyle kütük gibi.