Visual Studio ve SQL Server ÇAKIŞMA

Bu konuyu okuyanlar

onur61ts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Visual Studio ve Sql server yükleyeceğim. Ancak ilk Visual Studio'yu sonra SQL'li yüklersem çakışma oluyormuş. Diğer türlü çakışma olmuyormuş. BEn ilk Visual Studio'yu yükleedim ne yapabilirim programı silip baştan yüklemeyi istemiyorum. Lütfen yardımcı olun..:confused1:
:mrgreen::mrgreen:​

okanr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Yok öyle birşey yükle gitsin aynı firmanın kendi yazdığı işletim sisteminde çakışacaksa hiç yapmasın zaten ben ilk vs daha sonra swli yükledim hiçbir sıkıntı olmadı ama sql serverın kurulumu biraz karışık internette adım adım kurulumunu anlatıyor resimli olarak oraya bakarak yap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şaka mı ? biri diğerinden önce kuruldu diye. tatava yapma kur geç :) ya da hiç girme bu olaya, yazılım işi senlik diil gibi:)

ibrturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
böyle bu işlere hiç girme sen yapazsın diye diye bu milletin evlatlarını girdikleri yoladan soğuttunuz ya adam gibi bilgi verin ya da yorum yapmayın. arkadaşın sorduğu soru gayet açık ve mantıklı evet çakışma oluyor. özellikle ms sql server çok detaylı ve sıkıntılı uzmanları dahi sorun yaşıyor. önerim, hiç kurulum yapmadan önce pc de ne kadar sql server yüklüyse kaldırılmalı ve SID is MS SQL olmalı. tek çalışan sql server da bu olmalı. kolay gelsin.
--- Gönderi Güncellendi ---
böyle bu işlere hiç girme sen yapazsın diye diye bu milletin evlatlarını girdikleri yoldan soğuttunuz ya adam gibi bilgi verin ya da yorum yapmayın. arkadaşın sorduğu soru gayet açık ve mantıklı evet çakışma oluyor. özellikle ms sql server çok detaylı ve sıkıntılı uzmanları dahi sorun yaşıyor. önerim, hiç kurulum yapmadan önce pc de ne kadar sql server yüklüyse kaldırılmalı ve SID ise MS SQL olmalı. tek çalışan sql server da bu olmalı. kolay gelsin.