Video Editleme

Bu konuyu okuyanlar

cegaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Ben günlerdir video editlemeye uğraşıyorum. Bunun için adobe premiere, vegas pro indirdim fakat istediğim özelliği bu iki programda da bulamadım.
Kafamda bir proje var ve hala daha işin içinden çıkamadım. Kısaca projeden bahsediyim. Tek ana video oynadığını düşünün örneğin 7nci saniyede ana video ortaya geliyor ve yanlarda 4 tane daha farklı video oynuyor belli bir süre geçtiğinde diyelim 10 saniye 4 video 8 olucak gibi.
Bunu vegas pro da yapamadım. Örneğin track motion penceresinde 7nci saniye ye key frame koyduğumda ilk video 7nci saniyeye kadar yavaş yavaş küçülüyor. Ben 7nci saniye ye kadar tam ekran oynamasını 7nci saniyeden sonra ortaya küçülmesini ve diğer videoların diğer köşelerde olmasını istiyorum.
Adobe premiere'de de aynı sorun video küçülüyor ama istediğim saniyede değil.

Umarım anlatabilmişimdir. Şimdide after effects indiricem. Sorum şu bu projeyi hangi programda yapabilirim? Lütfen yardımcı olun işin içinden gerçekten çıkamaz oldum en az 10 gündür.

toxicated

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
vegasta olur biraz hinlik yapmak lazım ama yavas yavas kuculmeyı engellemek için 7.saniyeden bir frame öncesine gidin sol tuşa basarak oraya videonun varsayılan halini koyun bu sayede yavaş yavaş küçülmek yerine bir anda ikinci pozisyona atlayacaktır