Verbatim CeBIT'e Hazır

Bu konuyu okuyanlar

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Veri depolama çözümleri ile tanınan Verbatim firması, Mart ayında Almanya'da düzenlenecek CeBIT fuarında yeni ürünlerini tanıtacak.

Verbatim, 2010 ürün yelpazesini 2-6 Mart tarihlerinde Almanya Hanover CeBIT fuarında sergileyecek.

Bu ürünler arasında USB ve güç beslemeli eSATA bağlantılı yeni bir taşınabilir sabit sürücü yer alıyor.

Yeni ürün eSATA bağlantı özellikleri olan diğer cihazlara, güç beslemeli eSATA portu üzerinden 3Gbit/sn'lik maksimum hızla veri aktarılabime yeteneğine sahip. Veri transferi açısından, güç beslemeli eSATA portu, USB 2.0'dan yaklaşık altı kat daha hızlı.

ver1266330913.jpg

Verbatim yeni modellerini CeBIT'te tanıtacak

USB ve eSATA'yı kullanan diğer Verbatim ürünleri
Verbatim'in minik USB bellekleri

Küçük ve büyük boy işletmeler

Verbatim, harici sabit sürücüler için yeni USB 3.0 standardına da yer vermeyi ihmal etmiyor. USB 2.0'dan çok daha hızlı olan bu arayüz, aynı zamanda daha az güç sarfiyatı yapıyor. Bunun dışında Verbatim, 1TB kapasiteli USB sabit sürücüyü piyasaya sunan ilk üretici olduğunu da belirtti.

Son kullanıcıya yönelik ürünler haricinde, küçük ve orta boy işletmeler için de very depolama çözümleri sunacak olan Verbatim, PowerBay Bilgi Bankası 4 Bay NAS'ı da CeBIT fuarında kullanıcılara tanıtacak.

::
Verbatim marka ürünler kullanıyor musunuz?

Yazan
: Emre Demiray
SDN - http://shiftdelete.net