Uydu Yön Bulucu Cihaz Önerir Misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Değerli arkadaşlar uydu yön bulucu cihaz almaya karar verdim. Bu işlerle alakalı biraz bilgim vardır fakat uydu bulucu cihazlar hakkında pek bilgim yok, bu cihazdan bir tane almaya karar verdim. Uydu bulucu cihazlarda en iyi ve gerçekten kullanışlı marka sizce hangisidir? Önereceğiniz cihazları bekliyorum lütfen yardım eder misiniz?

GSliim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam merhaba. Öncelikle en iyi uydu bulucu almak yerine siz bunu alıp nerede kullanacaksiniz o çok önemli. Uydu işi yapacaksınız iyi bir tane alman şart. Ama sadece kendi içinizde kullanacaksiniz maddi durmununuzu göz ardı etmeden tercih yapmanızı öneriyorum. Ben evimde magicfinder HD plus 3 kullaniyorum.

basit olanlar hariç, bütün uydu sinyal bulucu lar aynı işi görmektedir. Bakın Satlook Sinyal bulucu fiyatları » 0532 525 5294 bu sayfada fiyatlar ve hangisinin iyi olduğu yazıyor. Buraya bakıp bir Fikır edinebiirsin.
NOT: Fiyatları bana ucuz geldi. Dolar zammı eklemiş değil mi bilmiyorum:(

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Hocam merhaba. Öncelikle en iyi uydu bulucu almak yerine siz bunu alıp nerede kullanacaksiniz o çok önemli. Uydu işi yapacaksınız iyi bir tane alman şart. Ama sadece kendi içinizde kullanacaksiniz maddi durmununuzu göz ardı etmeden tercih yapmanızı öneriyorum. Ben evimde magicfinder HD plus 3 kullaniyorum.

basit olanlar hariç, bütün uydu sinyal bulucu lar aynı işi görmektedir. Bakın Satlook Sinyal bulucu fiyatları » 0532 525 5294 bu sayfada fiyatlar ve hangisinin iyi olduğu yazıyor. Buraya bakıp bir Fikır edinebiirsin.
NOT: Fiyatları bana ucuz geldi. Dolar zammı eklemiş değil mi bilmiyorum:(
Hocam öncelikle konuya cevap verdiğiniz için içten teşekkür ederim. Aslında benim amacım uydu işine girmek tabi girerken de iyi ve kaliteli bir cihaz almaktır. Öncelikle uyuduculuk işini kaliteli cihazla yavaş yavaş öğrenmek ve daha sonra bu olayı daha da büyüterek ilerlemektir. Bir fikir edinmek için siz değerli arkadaşlardan yardım istedim. En iyi uydu alıcısı sizce hangisidir? Ben SATFINDER 5 HD PRO, SATFINDER 4 HD ULTRA - AS04HDU ve SATFINDER 6 cihazlarını beğendim siz ne dersiniz bu konuda.

GSliim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Rica ederim hocam. En iyisikişilere göre değişir. Ama satfinder 6 HD su anda için en iyisi denebilir. Yalnız bu cihaz görüntülü olduğu için ve arti olarak kamera test cihaz özelliği de olduğu için fiyatı oldukça pahalıdır. Kamera yapmayqcaksaniz bence gerek yok o kadarına. Görüntülü olmasına da gerek. Normal olarak sinya kalite ve CNB gösteren bir cihaz olsun yeterli. Ortalama 500 Tl alın. Söz kullandığınız cihaz alisinca saniye de ariza nin nerede olduğunu anlayacaksınız zaten.

Bu arada bu sinyal bulucular sinyali hemen bulamadığın zaman ısınmadan dolayı bozulabiliyor. Kargoya verilir git gelan 20 günler fazla sürer onarılması. Bu nedenle bu işten para kaAnacsksaniz o zaman alacağınız cihazı servisi siemens yarın olsun ki bozuldugunda kargoya vermeden kendiniz götürün yapılsın ve hemen geri getirin. Yoksa dükkanı bir ay kapatmak zorunda kalırsınız. :)

GSliim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefon ile yazdigimdan dolayi bazı kelime hataları yapılmış. Afedersiniz.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Rica ederim hocam. En iyisikişilere göre değişir. Ama satfinder 6 HD su anda için en iyisi denebilir. Yalnız bu cihaz görüntülü olduğu için ve arti olarak kamera test cihaz özelliği de olduğu için fiyatı oldukça pahalıdır. Kamera yapmayqcaksaniz bence gerek yok o kadarına. Görüntülü olmasına da gerek. Normal olarak sinya kalite ve CNB gösteren bir cihaz olsun yeterli. Ortalama 500 Tl alın. Söz kullandığınız cihaz alisinca saniye de ariza nin nerede olduğunu anlayacaksınız zaten.

Bu arada bu sinyal bulucular sinyali hemen bulamadığın zaman ısınmadan dolayı bozulabiliyor. Kargoya verilir git gelan 20 günler fazla sürer onarılması. Bu nedenle bu işten para kaAnacsksaniz o zaman alacağınız cihazı servisi siemens yarın olsun ki bozuldugunda kargoya vermeden kendiniz götürün yapılsın ve hemen geri getirin. Yoksa dükkanı bir ay kapatmak zorunda kalırsınız. :)
Telefon ile yazdigimdan dolayi bazı kelime hataları yapılmış. Afedersiniz.
Değerli vaktiniz benim için ayırdığınız için teşekkür ederim.