Unity Web Player yükleme sorunu..

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:arkadaşlar chormdan indirdim olmadı internet explorden indirdim olmadı yardım edin ne lanet bş bu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bu sorun baya bi büyüyor gibi web playeri çalıştırmak için öncelikle sisteminizin orjinal olması gerekiyor yani korsan yazılım varsa güncellemeler kapalı oluyor ve son güncellemeler pc de yoksa wep player hata veriyor bende de aynı sorun vardı güncellemeleri açtım wep player çalıştı ancak malum korsan yazılım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İşe yaradı, teşekkür ederim. Operayla bile açılıyor artık.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing:bende de aynı sorun var wındows 8.1 surumu yuletıkden sonra ındırmeyı denedım olmu yorrrr yardım lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bit torrent vardı kapattım ama gene olmadı her seferinde error launching unity player yazısı çıkıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet bu sorunun cevabı ben de, şimdi chorum a girin ordan ayarlara girin en aşağıda tarayıcı ayarlarını sıfırlayın tekrar oyuna f5 atın oyun açılıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
brick force diye bi oyun var ondada eski surum diyo oysaki yukledim sacmalıkk:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok kolay basit oyunucanız oyuna gelin we orda inslal now war ona tıklayın karışınıza küçük pencere çıkcak orda 1 saat bekleyin düzeliyo:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende aynı durum ama biraz farklı :(

Facebook'ta Shadowgun Deadzone diye bir oyun var belki bilirsiniz.

11.05.2014 tarihinde açılıyordu yani dün ama 12.05.2014 tarihinde açılmadı yani bu gün.

Failed to update unity web player :(

Canın cehenneme dostum :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ctrl+alt+del yapın işlemlere girin IDM veya herhangi bir indirme programı kulanıyorsanız orada ismini bulup işlemi sonlandır yapın sorun çözülüyor. Bendede aynı sorun vardı çözüldü... :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar problem yetki verilmediği için chrome unity dll yi açamıyor sadece chorome yi yönetici olarak başlatın ve sorunlarınız çözülsün.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyun penceresine sağ tıklayın eklentiyi çalıştırın tıkla olsun ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de unity yüklerken ''Aynı kimliğe sahip bir uygulama zaten yüklendiğinden, bu uygulama yüklenemiyor. Bu uygulamayı yüklemek için, uygulamanın bildirim sürümünü değiştirin veya önceden varolan uygulamayı kaldırın.'' hatası alıyorum. üstelik unity kurulu olmamasına rağmen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş maxthon cloud browserı ındır o 3d oynları unity web playerı ındırmeden açıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen bendede öyle oluyor rety e tıklayınca hiçbişe olmuyo ve sonra cancel yazısına tıklayıp kapatıyorum :cursing:

Son mesajlar