Unity Web Player yükleme sorunu..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben buldum sorun google chrome de mozilla firefox tan girdim ve oyun açıldı size de tavsiye ederim. Mozilla firefox tan girn :clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende biraz faklı birsorun var ama oldu şimdi program aramadan unitiy wep player arayın sonra yanında herhangi bir sayı yazmayan yada eklenti olmayan saf unitiy wep player yazana tıklayın yüklüyse silin yükledikten sonra internet üzerinden kurmayıp bilgisayar üzerinden kurunca kabul oluyo ancak life OF wolf 2014 adlı oyun açılmıyot saygılar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Chromedan Olmuyo dediler bende firefox indirdim suan deniyom olur inşallah

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bu hata darkorbıttede oluyor kı darkorbıt tarayıcı tabanlı 3D uzay oyunudur arkadaşların bu eklentılerını ve talımatlaını oğru bı şekılde yazınca oluyor kı bnde olduğu ıcın souyluyorum emege saygı ellerınız sağlık çok gıuzel olmuş ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende yarışçı arazi oynamak için yükledim:blushing:. Ama izin istiyo choremedan yardıma girdiğinizde orda napçağınızı gösteriyo.:mad: Ama çok karışık.:blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyucu düştü hatası veriyor nasıl düzelcek yardım edin arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkaşlar buldum oyunu açın ekran gidince sağ üste ayzı çıkıyor tıklayın ona izin verin oluyor bende oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:tt1::tt1::tt1::tt1::tt1:arkadaşlar orada eklentiye izin ver var sağ üsst köşede kırmızılı bi kağıt ona tıklayıp diğer kutucuğu işaretleyin sorun bende böyle düzeldi yarımcı olduysam memmnun oldum:clap::clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şimdi bir tane arkadaşımız bir link verdi ordan indirdim oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Oyun açikken unity web player yüklemeye çalişmayinn!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen kardeşim bende de o açılmıyor
indirdikten sonra indirilmemiş gibi duruyor ve tekrar indirmemi istiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim denetim masasına gir kullanıcı hesapları ve aile koruması bölümü var oraya gir kullanıcı hesaplara yazıyo oraya bas ve devam et kullanıcı hesabı denetim ayarlarını değiştirin var ona bas ve çubuğu en aşağı çek sonra tekrar indir administator ondan sonra çıkmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar crohomedan olmuo explorerde oldu benim bide frefox ta denicem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar buldum belki sizde olur mu bilmem ama bende oldu chrome unity'i açmadı opera açtı inş sizdede olur iyi şanslar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yapmanız gereken tarayıcıyı değiştirip indirdikten sonra pcyi yeniden başlatmanız :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şimdi kardeş unuty palyer yükel sorna ben bilmem eşim biliri aç sorna üstünde yapoz
vardır orda sağ tıkla orda hepsini dene tıkla bi oluyoo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler Internet Explorerden oynayın sadece sizden Adobe Flash Player istiyor.Eğer varsa indirmenize gerek yok.:)