Uğur Dündar, Doğan Grubu'ndan ayrıldı!

Bu konuyu okuyanlar

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
şuuuuttt ve gooollllll. :)

kendisi haber bültenlerinin, erman'ı, ahmet'i, ziya'sı idi. yani faydasız ve boş elaman (idi).

verilmiş olan memuriyet görevini hakkıyla yapan, başarılı bir piyondu vesselam. yokluğun daim olsun.

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=195991]Fulldosya[/MENTION] hocam iyi misin sen ?

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
iki yorum arasında en ufak bir fark yok. nefretinden şikayet edenler nefret'le bunu yapıyorlarsa. suç kişidedir. kişinin inancında değil. kafalar değişmedikçe de bu böyle gidecektir. insanların fikirlerini yargılayabilirsiniz ancak asla onlara hakaret edemezsiniz. tarihteki hiçbir insan hakları bildirgesinde buna izin verilmez. keza kanunlarda da.

ayrıca; yine tarihte hep bir tarafa kayan insanlar vardır.

birileri uğur dündar'ı sevmezken başkaları da altan brothers'ı sevmez, top sakallı yiğidodaki değişime şaşırır falan. bunlar hep olmuştur ( dünyanın her yerinde ) ve hep olacaktır.

eşya'nın tabiatı bu !!

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
hocam senin kafan mı güzel. adam bana hakaret ediyor diyorum, sen de diyorsun ki sen de uğur dündara ediyorsun.

eğer hakaret varsa benim mesajımı da silersin, ders vermeyi bırak. ayrıca benim yaptığım sert bir eleştiridir, hakaret değil. daha aradaki farkı bilmeden kendince bir de örneklemede bulunmuşsun.

bırak tarihte kaykay yapmayı işini düzgün yap.