Uber'den karnı acıkana süper kıyak

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Uber'den karnı acıkana süper kıyak

Uber, yemek yemek için lezzetli menülere sahip popüler bir restoran arayan karnı acıkmış, şekeri düşmüş müşterilerine süper bir hizmet vermeye başlıyor.

Siz restoran ararken özel bir uygulama kullanıyor musunuz?

Son düzenleme:

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bazen istediğim yemekler olmuyor var ya arkadaş bir de bazı yerlere gidiyorum can çatlasa 10 çeşit umarım düzgün yerleri bulmamızı sağlar.:confounded:

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Bizim mod bu aralar coştu :D :D:D

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Başım belaya girecek şu başlıklar yüzünden :)

Hepinize benden çayyy üyeler size yok

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Editör beyler rica ediyorum metin altına ekleyiniz efem bu uber başka uber diye :D sonra bak olmuyor geçen de sapık yaptınız bak ciddi olmuyor

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
ha yok acıktıysanız verin açık adresleri sizin eve gönderirim karışık pizza :innocent::innocent::innocent:

(mesajı görenler ilkbaşta sevinir içinder der ki bu uber de kaşınıyor vereyim adresi ama son anda ilahi bir güç kulagına fısıldar kapıya gelecek pizzacı ücreti senden alacak durr durr derrr :smilingimp::smilingimp::smilingimp:)

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
ha yok acıktıysanız verin açık adresleri sizin eve gönderirim karışık pizza :innocent::innocent::innocent:

(mesajı görenler ilkbaşta sevinir içinder der ki bu uber de kaşınıyor vereyim adresi ama son anda ilahi bir güç kulagına fısıldar kapıya gelecek pizzacı ücreti senden alacak durr durr derrr :smilingimp::smilingimp::smilingimp:)
Ya sen neden böyle hizmetler veriyorsun sonra neden kiloluyum şimdi çözdüm olayı :D

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Ya sen neden böyle hizmetler veriyorsun sonra neden kiloluyum şimdi çözdüm olayı :D

heheheh tabisi şimdi tüm ekmek arası gömdüm eve geldim baktım kesmedi annemin yemeklere gömüldüm :D şimdi bilgisayarın başında çay ile finali yapıyorum ruhum nirvanaya değecekti ama tatlı bulamadım evde :D

hani küçükken bir yandan top oynayıp bir yandan domates eppek yiyen tipler varya aha öyleydim ben :D sırf ekmekgimi rahat yiyim diye kaleye geçerdim ekmekle birlikde 10 gol de yerdim ama top benimdi :D hahahahah ben her zaman oyunu kuran oldugum için çıkartamazlardı beni hehehehe :D

şu milli piyango tutusun basacam parayı alacam uberi değişecem isimlerini birdaha benimle uğraşamayacaklar :D hehehehe

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
heheheh tabisi şimdi tüm ekmek arası gömdüm eve geldim baktım kesmedi annemin yemeklere gömüldüm :D şimdi bilgisayarın başında çay ile finali yapıyorum ruhum nirvanaya değecekti ama tatlı bulamadım evde :D

hani küçükken bir yandan top oynayıp bir yandan domates eppek yiyen tipler varya aha öyleydim ben :D sırf ekmekgimi rahat yiyim diye kaleye geçerdim ekmekle birlikde 10 gol de yerdim ama top benimdi :D hahahahah ben her zaman oyunu kuran oldugum için çıkartamazlardı beni hehehehe :D

şu milli piyango tutusun basacam parayı alacam uberi değişecem isimlerini birdaha benimle uğraşamayacaklar :D hehehehe
Ben şuan resmen ip gibiyim ama yine de tatlı yememeye çalışıyorum cips abur cubur falanda bıraktım bir süre sonra insan aramıyor yiyince de güzel gelmiyor eğer durum olsaydı normalden 3 kat pahalı uno çavdarlı karabuğdaylı ekmeği var onu da eklerdim en güzel şey bu hayatta sağlık gerisi yalan :)

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Kardeşim ben lahmacunun arasına adana saran adamım :)

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Ben korktum bizide sarıp yer birde kaçıyorum ben :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Tahmin ettiğim gibi yine kenobi şiir yazmış :D

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı