Türk Youtuber'lar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Sizce ülkemizde yükselişte olan youtube dünyası küçük kardeşlerimizi olumsuz etkiliyor mu ?

Bence hepsi değil ama bazı salak videoların etkilediğini düşünüyorum.(Bkz:Oha Diyorum kanalında Cemin küçük çaplı bomba yapımını göstermesi)

Ayrıca Bazı Minecraft kanallarının uygunsuz dil kullandığı için de etkilediklerini düşünüyorum
(Bkz: Minecraft Evi, Ahmet Aga, TTO...)
(Ayrıca Ahmet Aga adlı youtuber'in video başlıklarından birkaçı:
-Kızı Yatağa Attım!
-Çıplak Kız Gördük!
-Kız Önüme Domaldı! gibi)

vede 7 yaşında okumayı söküp youtube kanalı açan kardeşlerimiz de var. Sizce youtube yaş doğrulaması işini geliştirmeli mi ? yoksa 7 den 70 e herkezin youtubede kanal açıp kullanmasını doğru mu buluyorsunuz ?

siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Pinti Panda iyidir.. :D

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Pinti Panda iyidir.. :D

Pinti Panda, Gavat Özel Harekat, NNN, bunlar iyi youtuberler. kasıtlı olarak ve prim amaçlı hiçbir şey yapmadıklarını düşünüyorum. özellikle MAGF'ın vlogları iyi

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Çoğu youtuber boot kullanıyor...

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Hepsi boşbeleşin önde gideni. Doğru düzgün kanal 3-4 tane. Oyun portal , Easter Games , Barış Özcan , Pinti Panda

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
@Obito San Gavat Özel Harekat derken ben bi video su olduğunu gördüm..

@Tys23 Oyun Portal'da iyidir ama kendini hep King sanıyor.. :D

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
En iyisi Barış Özcan. Sonra PintiPanda. EasterGamers de iyi ama çok kafa açıyor. Daralıyorum Sabri kardeş...Pardon. Filmin etkisi. Neyse. Fazla adam yok. Hepsi boş beleş.

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Benim favori kanalım Evli ve Oyuncu . Burak abi ile Burcu ablanın hoş sohbeti , arada şarkı söylemeleri falan :D komikler yani :D

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Türk Youtuberların yabancıları kopyalamaktan vazgeçmesi lazım bence. Evet montajlar ve ses efektleri benzer olabilir ama konuşma tarzı ne kadar PewDiePie'a benzerse kalite o kadar düşüyor. (Sadece oyun kanallarından bahsediyorum yanlış anlaşılmasın.)

Benim favorilerim Barış Özcan ve Necati Akçay. Barış abi gerçekten güzel işler başarıyor ve ses tonu harika. Necati ise ekibiyle bu işi güzel götürüyor.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
GeekYapar ile Ezginin Kanalini da ekliyorum. Onlarda iyi. Ayrica Turgut Uç da on numaradir

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
@Obito San Gavat Özel Harekat derken ben bi video su olduğunu gördüm..

@Tys23 Oyun Portal'da iyidir ama kendini hep King sanıyor.. :D

Abi Gavat Özel Harekattan kastım MAGF. eski bi grupları vardı bunun işte Gavat Özel Harekat diye davalık oldular sonra XD gönderme yapmıştım sadece

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
En iyisi Barış Özcan. Sonra PintiPanda. EasterGamers de iyi ama çok kafa açıyor. Daralıyorum Sabri kardeş...Pardon. Filmin etkisi. Neyse. Fazla adam yok. Hepsi boş beleş.

Barış Abi iyidir de şu 7 yaşındakileri ne yapacaz sıkıntı o.

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Kim baslattiysa bu işi ondan hesabini sormak lazim. Malum kanal Youtube nin icine etti. "Velet" kayniyor.

N E D E N E G E

ya bence iyi de çok saçmalıyor videolarında. MAGF gibi çekse izlerdim. videolarında değişik değişik sesler çıkarıyor.

hepsi happy wheelsten sonra başladı zaten

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
N E D E N E G E

ya bence iyi de çok saçmalıyor videolarında. MAGF gibi çekse izlerdim. videolarında değişik değişik sesler çıkarıyor.

hepsi happy wheelsten sonra başladı zaten
Digerinden bahsediyorum.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
İşte bunların hepsini Youtube den uzaklaştıracaksın. Sonra veletlerin soyu Youtube de yavaşça kuruyacak.

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
abi onu geç minecraft kanallarını ne yapacaz sıkıntı o. sanki bana dark souls oynuyorlar.

bide Bugra Kazancı technopat'a 9000 tl lik sistem toplattı. içinde 980ti var 1 ay sonra gtx1080 çıktı .d yazık paralara yazık

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
bkz: ahmet aga video başlıgı

başlıgı böyle olan bir videodan ne bekleyebilirsin ki zaten. :D

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
abi onu geç minecraft kanallarını ne yapacaz sıkıntı o. sanki bana dark souls oynuyorlar.
Alayinin kanalini kapatacaksin. Veletler dadandı nedense ona da. Grafikleri sanirim oyuncaklarini falan animsatti. Lego gibi ya ondan. Survival bagimlisi isen sürüyle oyun mevcut. Onu oyna. Suan en populer Gta 5, Minecraft videosu cekmek. Bir de Cs:Go jackpot.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432

bide Bugra Kazancı technopat'a 9000 tl lik sistem toplattı. içinde 980ti var 1 ay sonra gtx1080 çıktı .d yazık paralara yazık
8-15 yas grubu cekilsin, bunlari hic kimse izlemez. Coluk cocuga yayin yapiyorlar.

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Alayinin kanalini kapatacaksin. Veletler dadandı nedense ona da. Grafikleri sanirim oyuncaklarini falan animsatti. Lego gibi ya ondan. Survival bagimlisi isen sürüyle oyun mevcut. Onu oyna. Suan en populer Gta 5, Minecraft videosu cekmek. Bir de Cs:Go jackpot.

Jakpot işi yatıyor :D steam kapatıcak hepsini. artık PhantomLord ne videosu çeker çok merak ediyorum hehehe

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
o zaman liste yapalım

1) Barış özcan

bence yaşına göre gayet iyi videolar çekiyor. 20 kilo mega slime yapmıyor sonuçta

2) Easter Games

denk gelince izliyorum iyi kanaldır

3) pinti panda

bu herifin nası lolcü kız arkadaş bulunur videosundan sonra lolü bıraktım :D

4) MAGF

videoları ayrı vlogları ayrı komik. bence comic yani

5) zeoNNN

güzel yayınlar açıyor. gündemdeki oyunları oyuyor. üslubi güzel kimseyle de ters düşmüyor. iyidir kendisi

6) Oyun portal

buda yükselişteki iyi kanallardan

7) Ruhi çenet

yeni yeni vlog çekmeye başladı. kötü de değil hani. merhaba ben ruhi çenet. mutlak olan kaderde mutlak olmayan bazı şeyler vardır. içinize korku saçar. belki böbreğinizi alırım. böeaağğğ

8) Orkun Işıtmak

bu oyun kanalı değil miydi ya.

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
youtube un da bokunu çıkardılar o popüler milyonluk kanalların hepsi bi kere bot zaten bi de zaten kısacık sürede nasıl o kadar sayıya ulaşacaklar! youtube un en kaliteli türk youtuber i ise bence efe aydaldır. adam 2006 dan beri var en eski bu götü boklu dünkü bebelerin hiçbiri yokken o vardı benim için bi efsanedir yıllardır takip ederim.

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
youtube un da bokunu çıkardılar o popüler milyonluk kanalların hepsi bi kere bot zaten bi de zaten kısacık sürede nasıl o kadar sayıya ulaşacaklar! youtube un en kaliteli türk youtuber i ise bence efe aydaldır. adam 2006 dan beri var en eski bu götü boklu dünkü bebelerin hiçbiri yokken o vardı benim için bi efsanedir yıllardır takip ederim.

hızlı ramazan turundaki adam değil mi bu QW:EWQE

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Favorim kesinlikle Easter GamersTV

Daha önce hiç izlememiş olanlar bununla başlayabilir :D

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Baris Ozcan Vsauce kopyasi, hatta bir insan kopyalayacagim diye mimikleri de kopylarmi ? evet Baris Vsauce un mimiklerini dahi kopyaliyor :) sadece fikirlerini degil.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
?
b6c0272d150b66303f529e39e53915aa.jpg