Türk Telekom Yeni Hat Ücreti?

Bu konuyu okuyanlar

Melis Aka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vodafone numaram var 16 yaşındayken falan almıştık dolayısıyla da hat benim üstüme kayıtlı değil devir işlemleriyle de uğraşmak istemiyorum.Türk Telekoma geçmek istiyorum yeni hat almak kaç TL bir de faturalı hat alsam sadece kimlik mi gerekiyor yoksa fatura falan istiyorlar mı adıma kayıtlı hiçbir fatura yok üniversite öğrencisiyim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hattın yasal sahibi kim ise geçişi o sağlayabilir. Geçişi yaparken deviş işlemini de eğer 1.ç dereceden yakınınız ise direk sizin üzerinize devredebilir diye düşünüyorum.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Bende şöyle bir yorumda bulunayım hat kimin üstüne kayıtlıysa onunla bayiye gidip devretme işlemini gerçekleştirmen gerekiyor Vodofone dan Turk telekom'a geçmen için hattını kapatman gerekiyor bunun bedeli var olduğunu düşünüyorum

Melis Aka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hattın yasal sahibi kim ise geçişi o sağlayabilir. Geçişi yaparken deviş işlemini de eğer 1.ç dereceden yakınınız ise direk sizin üzerinize devredebilir diye düşünüyorum.
Evet bu kullandığım hat birinci derecede yakın akrabama ait TC
--- Gönderi Güncellendi ---
Evet bu kullandığım hat birinci derecede yakın akrabama ait TC
TC kimlik numarası anne kızlık soyadına kadar biliyorum ama ille de hat sahibi diyorlar.Yeni hat almayı düşünüyorum bakalım.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
devir için 79tl alıyorlar, yani yeni hat açma parası gibi bişi

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Ben burada cevaben yazılmış her konuyu anlamsız buldum nedeni ise konuyu açan arkadaş demişki hat benim üstüme ait değil numara taşıma yapmak istemiyorum yeni hat kaç TL diye sormuş Türk Telekom un herkes deviri yok 1.derece akraba demiş yok şöyle yok böyle kimse okumadan mı cevap veriyor acaba?
Keşke yeni hat kaç tl bilseydim de cevap verebilseydim.Konulara cevap verecek isek lütfen konu cevap olarak ne istiyor sorusu ne baksak daha mantıklı olur.

Erol.k

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Vodafone numaram var 16 yaşındayken falan almıştık dolayısıyla da hat benim üstüme kayıtlı değil devir işlemleriyle de uğraşmak istemiyorum.Türk Telekoma geçmek istiyorum yeni hat almak kaç TL bir de faturalı hat alsam sadece kimlik mi gerekiyor yoksa fatura falan istiyorlar mı adıma kayıtlı hiçbir fatura yok üniversite öğrencisiyim.

herhangi yetkili bir bayiye gidip bilgi alman daha doğru olacak. Ama sanırım faturalı hat alacaksanız ücretsiz diye biliyorum.

SelimhanCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Yanlış bilmiyorsam yeni hat 56 lira ve içinde 25-40 lira arası harcama hakkı ile açılıyor. Yani şöyle izah edeyim o içindeki liralarla paket alamıyorsun tarife üzerinden ücretlendiriliyor konuşma sms ve internet

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
öğrenci paketi istediğini söyle, içinde gb ve dk ile 50₺ ye alabilirsin. :)

Son mesajlar