Türk telekom rezilliği

Bu konuyu okuyanlar

YuSuFTD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biz yeni bir eve taşınmıştık bi 8 ay önce işte herşey tamam ev olmuş bitmiş işte son olarak eve internet alıcaktık ancak evimiz de altyapı olmadığını öğrendik. Bizde altyapı talebinde bulunduk ama binaya kablo çekilmesi tam 6 ay sürdü evet 6 ay boyunca kablonun çekilmesini bekledik devamı da var çekildikten sonra işte kutu takilicak daire içi isler var dendi tamam dedik sonra onu bekledik bi 1 ayda onlari bekledik işte geldiler kutuyu yaptilar her dairede işleri yaptilar ve her iş bittikten sonra son gelen adamlar bize sistemsel bir şey olduktan sonra en geç 1 haftaya açılacaktır dedi. 1 hafta gecti hattin acildigi yok 2 gecti yok 1 ay gecti YOK. Ve bi 10 gün daha geçmesine rağmen hala açıldıgı yok yani anliyacaniz o ki arkadaşlar bi internet için 8 aydir bekliyoruz ve bulundugumuz yer istanbul/beyoglu ve yil 2019 ve hala internet acilmasini bekliyoruz sabır ama nereye kadar.

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
superonline fibere başvur... türknete başvur... bekleme...

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Müdürlüğe gidip başvurun.

marko_despair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
saçmalık ya millet diğer ülkelerde evde 5g internete geçiyor bizim yaşadığımıza bak

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Dostlar, başvurmakla olmuyor, olmuyor. Ben de Kocaeli'de yaşıyorum. Sıfır bir binadan daire aldım. 2 sene oldu, hala internet getiremedim eve.

Başvurmadığım yer kalmadı. Bölge müdürlüğü, genel müdürlük, TT Ceo'su da dahil olmak üzere...

2 senenin üstüne altyapıyı çektirdim, ama ne oldu tahmin edin? ? İnternet, hiç talebi olmayan farklı bir binaya verilmiş. Bir de pişkin pişkin gülerek "abi senin sayende internete kavuştular" diyor görevlileri.

-Peki bize ne zaman sağlayacaksınız?
-Abi bu yıl gelmez, sen mobil modem al.

Yıldım, bıktım, vazgeçtim.