Türk telekom abonelik onaylanmışmıdır

Bu konuyu okuyanlar

Himmetbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamun aleyküm arkadaslar sorum şu ttnetten internet alacagım başvuruyu yapdık 2 gün bekledik hala mesaj felan gelmedi başvuranlara bilgilendirme amaçli mesaj geliyormuydu örn başvurunuz incelemeye alınmıştır gibi

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Selamun aleyküm arkadaslar sorum şu ttnetten internet alacagım başvuruyu yapdık 2 gün bekledik hala mesaj felan gelmedi başvuranlara bilgilendirme amaçli mesaj geliyormuydu örn başvurunuz incelemeye alınmıştır gibi
Telefon yada internetten mi başvuru yaptınız

Himmetbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya işte o gün bayiye gittiğimizde basvuruyu yapan gorevli yokmuş kimlik fotokopiniz burda kalsın o görevli yarın gelecek ben size nosunu vereyim dedi yarın arayınız ona adres tel nonuzu verin dediler tmm ertesi gün aradık adres tel no aldı 7 gün içinde gelecek dedi bekliyoruz suan 2 gün gecti henuz mesaj gelmedi hala

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Ya işte o gün bayiye gittiğimizde basvuruyu yapan gorevli yokmuş kimlik fotokopiniz burda kalsın o görevli yarın gelecek ben size nosunu vereyim dedi yarın arayınız ona adres tel nonuzu verin dediler tmm ertesi gün aradık adres tel no aldı 7 gün içinde gelecek dedi bekliyoruz suan 2 gün gecti henuz mesaj gelmedi hala
Telefondan tekrardan başvuru yapın size sıfır randevu açsınlar. Başvuruyu ayarlayan görevli yok diye baştan sağma yapmışlar. Evinizde de başvuru yapan kişinin kimlik fotokopisi bulunsun. Bayi ile uğraşmayın. Yalnız eski randevunuzun durumunu da anlatın mesajdaki gibi.

Himmetbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bugün bakalım aileden birini gönderdim bayiye eğer işleme alınmadıysa 2018de alacaz

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bayiden öğrenmek yerine telefondan da durum öğreniliyordu