TTNET'ten Süperonline'a geçmek

Bu konuyu okuyanlar

qqakulusinek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet artık Süperonline'a geçmek istiyorum.Fakat aklımda sorular var.Şimdi,ben Süperonline aldığım zaman sabit ücret ödeyecek miyim?Ne kadar hız alabilirim?Hangi altyapıyı kullanıyor?Ivır zıvır ne varsa öğrenmek istiyorum...

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
dostum bende yaklasık 3 aydır superonlıne dayım ...kopmalar sonucu ttnetten vazgectım ..bana evın içinde kabloları degıstır dedıler ama superonlıne baglattım ne kopma var ne hız düşüşü hız stabil 8 mgbt....dayanamadım ttnetın ofisine gittim ilçedeki durum boyle boyle dedım ..demekki benım kablolar sağlam sızde problem var dedım.adama bana arkadaslar ılgılenmemısler dedı. hafifte sırıttı soylerken ....gece gece ağzımdan bir sey cıkmasın sımdı....yanı kısaca ben cok memnunum....

qqakulusinek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum bende yaklasık 3 aydır superonlıne dayım ...kopmalar sonucu ttnetten vazgectım ..bana evın içinde kabloları degıstır dedıler ama superonlıne baglattım ne kopma var ne hız düşüşü hız stabil 8 mgbt....dayanamadım ttnetın ofisine gittim ilçedeki durum boyle boyle dedım ..demekki benım kablolar sağlam sızde problem var dedım.adama bana arkadaslar ılgılenmemısler dedı. hafifte sırıttı soylerken ....gece gece ağzımdan bir sey cıkmasın sımdı....yanı kısaca ben cok memnunum....
Haklısın...Şimdi diyelimki Süperonline'da x kampanyası 25mbps.Ben bu hızı sabit olarak mı alacağım?Yoksa en fazla alacağım hız bu mu?

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
en fazla alabileceğin hızdır...altyapı önemli tabiiki.. mesela ben şimdi 16 mb gecmek istiyorum ama hat 12 yı anca kaldırıyor. bende risk almıyorum...kopma yaşamak istemiyorum ..

qqakulusinek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en fazla alabileceğin hızdır...altyapı önemli tabiiki.. mesela ben şimdi 16 mb gecmek istiyorum ama hat 12 yı anca kaldırıyor. bende risk almıyorum...kopma yaşamak istemiyorum ..
Anladım.Peki ben kampanyadan yararlanırken ek ücret alacak mıyım?Yoksa sabit mi?

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
2 sene 59 tl ye anlastım unıversıte ogrencısı ısen 5 tl daha ındırım oluyor

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
sitesinden kampnya/fiyat takibi yapabilirsin, çağrı merkezini ararsan da yardımcı olurlar, alt yapı aynı turk telekom tüm internet sağlayıcılarının, hizmet kalitesi fark eder anca