TTNET Yalın internet bir hafta sonra mı hat açılıyor?

Bu konuyu okuyanlar

sedat5453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ttnet'ten sınırsız abonelik yaptım. Kabloları falan bağladılar. Ama yalın internet olduğu için hattı bir hafta sonra açacaklarını söylediler. Bu ne saçmalıktır. Sizde de durumlar aynı mı?

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Hayır 3 saat sonra açıldı benim hattım

sedat5453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Aramanız yeterli .

Oturdugum yerdeki ttnet şubesini aradım. Şu anda teknik altyapı da sorunlar yaşadıklarını ve benim gibi bir çok kişinin olduğunu ve bunlara onay veremediklerini söylediler. Bir kaç gün süreceğini söylediler.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Oturdugum yerdeki ttnet şubesini aradım. Şu anda teknik altyapı da sorunlar yaşadıklarını ve benim gibi bir çok kişinin olduğunu ve bunlara onay veremediklerini söylediler. Bir kaç gün süreceğini söylediler.
O zaman geç olur .

Qbilay

Asistan
Reaksiyon puanı
7

Yanlız ücretlendirme başvuru yaptığın tarihten itibaren işlemeye başlayacaktır. Bu konuyu da bir görüş istersen. TTNET dikine gider ücretlendirmeyi başvuru tarihinden itibaren işletmeye başlarsa BTK'ya şikayette bulunabilirsin.