Ttner adsl baglanma suresi

Bu konuyu okuyanlar

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adsle basvurursam kac gunde baglanir?,bana sozlesme gonderecekler mii yoksa telefon uzerinden yada internet uzeriinden yapiliyor mu?,modemi onlar mi gonderecek ben mi alacagim?,merkeze 10 km gibi bir uzakliktayim yaklasik 5 dk , bu sureyi uzatir mi?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Upupup

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Şubeden başvurman süreci hızlandırır. Doğrudan sözleşmeyi imzalarsın ve modemini alırsın ( modem tutarı faturaya aylık 3-4 tl olarak yansır). Sonra maksimum 1-2 gün içerisinde gelip hattını bağlarlar.

Ben öğlen başvurmuştum ve akşamüstü hat aktifleştirilmişti.

Şubeden başvurmazsan modem ve sözleşme kurye ile gelir ve birkaç gün sürer. Kuryenin sözleşmeyi teslim etmesi de biraz zaman alır. Sonra hattını aktifleştirirler ki tahminimce 1 hafta zaman alır toplamda.

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şubeden başvurman süreci hızlandırır. Doğrudan sözleşmeyi imzalarsın ve modemini alırsın ( modem tutarı faturaya aylık 3-4 tl olarak yansır). Sonra maksimum 1-2 gün içerisinde gelip hattını bağlarlar.

Ben öğlen başvurmuştum ve akşamüstü hat aktifleştirilmişti.

Şubeden başvurmazsan modem ve sözleşme kurye ile gelir ve birkaç gün sürer. Kuryenin sözleşmeyi teslim etmesi de biraz zaman alır. Sonra hattını aktifleştirirler ki tahminimce 1 hafta zaman alır toplamda.

[MENTION=51495]oslun[/MENTION] tesekkur ederim bilgilendirmen icin,subeye gidip basvuru yapacagim.