TP-Link Archer VR1200 vs Asus DSL-AC51

Bu konuyu okuyanlar

luck01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar kullanmakta olduğum adsl modemi değiştirip yerine vdsl modem alacağım fiyat performans ürünü olarak belirlediğim iki tane modem var su anda ikisi de indirimde 350 tl civarında cok fazla bütcem yok

1 TP-Link Archer VR1200
2 Asus DSL-AC51

Bu işlerden çok fazla anlamıyorum ama bu iki modem arasında kaldım aradığım özellikler çekim kalitesi(mesafesi) iyi olması, adsl ve vdsl destekli, hızlı, stabil çalışması
Asus alma kopmalar oluyo diyenler var ama öte yandan beamforming(hüzmeleme) akıllı anten teknolojisi varmıs ağa bağlanmak isteyen cihazın yerine göre kablosuz sinyallerin o bölgede odaklanmasını sağlıyormuş

Tplink gelirsek en cok tercih edilen modem markası stabil çalışan bir ürün sorun yaşamassın diyorlar

Bu işlerden çok fazla anlamıyorum hangi ürünü tercih etmeyelim sizce ? veya daha iyi bir fiyat performans ürünü tavsiye edecek arkadaslar varmı ?
Şimdiden teşekkürler.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
DSL - AC51 bende de var. Sürekli kopmalar vardı. Modem firmware güncelledim ve yarıya düştü kopmalar. Sağlayıcıya destek kaydı açtım artık hiç kopmuyor. En azından 6dan sonra gördüğüm kadarıyla.

luck01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Eywallah teşekkürler bu durumdan çok fazla şikayetçi olan var asus modem işini yapamamıs sanırım tplink ise ağ donanımı üzerine kurulmus bir firma uzun yıllardır tecrübeliler tplink almam daha mantıklı gibi duruyor

micro77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bütçenizin biraz üstünde ama keenetic extra dsl modem tavsiye ederim.

luck01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Çok teşekkür ediyorum söylediğiniz modemin adını ilk defa duydum ama arastırdım ve gerçekten cok muazzam özellikleri var basarılı bir modem bütcemi biraz asmaya değer gibi gözüküyor