Test kitabı önerisi

Bu konuyu okuyanlar

EmreSntrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç birşey bilmiyorum sayılır o yüzden basit olan kitaplardan başlamak en mantıklısı gibi geliyor mat2 konu anlatımlı ve mat2 test kitabında neyi önerirsiniz? Basit bir sekilde baslayacak zora dogru gidecek. veya 10,11,12. sınıf matematik kitaplarını ayrı ayrı alsam daha mı iyi ederim?

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
evladım git bi dersaneye sor soruştur öğren :D bedava dağıtanlar var burada zaman öldürme yürü durdugun kabahat :D

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yedi iklim yayinlarini siddetle tavsiye ediyorum.soru bankalarinin,10 sorusundan 8'i garanti yanlis.bildiginide unutturur,harikadir.

EnSi35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mat 2: Güvender - Fem - Sınav
Edebiyat: Güvender - Esen
Geometri: Fem
Tarih - Coğrafya: Fem - Güvender - Körfez vb. kaliteyi düşürmeden güzel bi kitap

12. Sınıf Matematiği için ayrıca Zambak Soru bankası al okuldaki anlatıma göre bu kitabı takip et. Yoksa türev-integral çok zor konular Zambak yavaş yavaş konuyu kavraman için ideal.
Konu Anlatım Kitapları için eğer dershanenin verdiklerini yetersiz buluyorsan tavsiyem FEM Dergisini falan takip etmen işime çok yaradı. Ayrıca Karekök'ün çıkmış sorular kitapları oluyor alanlara göre onları da sınava 1-2 hafta kala çözersen pişman olmazsın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana kalırsada GÜVENDER,ANAFEN ve ZAMBAK
sbs'de cıkacak soruların bır coku bu kıtaplarda