Telefon seçimi Xperia XZ mi Z5 Premium

OsmanA.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, 2000-2300 civarı telefon alıcam ancak XZ ve Z5 premium arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim ve neden? Şimdiden teşekkürler.

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
XZ daha güncel ve iyi bir cihaz.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
boşver XZ'yi gel bende Xperia Z5 Premium Chrome var 18 ay garantisi var 0 dan farksız sana 1600 TL ye tertemiz teslim edeyim gidip o kadar para verme başkan benimde nakite ihtiyacım olduğundan satıyorum yoksa 10 numara 5 yıldız telefon

OsmanA.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlanı falan varmı hocam cihazının bakıyım bi

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Olmazmı hocam ne demek var tabi ben size pm'den atayım bakıverin cihazın resimlerine daha farklı bir bilgi isterseniz onlarıda veririm merak etmeyin

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Ulan ne güzel bi forum burası ya :) Valla diğer forumdaki gibi saçma sapan soğuk muhabbetleri görmeyince insan bir mutlu oluyor. Bu arada şimdiden hayırlı olsun dostum :)

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İlanı falan varmı hocam cihazının bakıyım bi
Pm ile ilettim size cihaza ait resimleri hd kalitede bakabilirsiniz zaten bakarken fark edeceksinizdir ki en ufak 1 kılcal çizik dahi yoktur çünkü kılıf ile kullanıldı alındığı dakikadan itibaren ayrıca kırılmaz cam filmi ile ekranıda korumalı kullanıldı 0 alacağınız cihazdan tek farkı sim kart takılıp kullanılmış olmasıdır onun dışında hiçbirşeyi eksik değildir hatta geçenlerde android 7 ye bilgisayar üzerinden güncelledim fevkaledenin fevkinde oldu

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Merhabalar, 2000-2300 civarı telefon alıcam ancak XZ ve Z5 premium arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim ve neden? Şimdiden teşekkürler.

XZ daha yeni cihaz ve daha güncel o yüzden XZ almanı tavsiye ederim

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Z serisi sonlandırıldı. Ayrıca XZ daha güncel bir cihaz. XZ daha iyi bir seçim olacaktır. İlle de Sony olsun derseniz tabi.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Android artık çok düzeltti kendini. İphonede gereğinden pahalı... Eğer insanlar iphone alacağı paranın %70 ile android bir amiral gemisi alsa birdaha iphoneye zor döneceğini düşünüyorum. Çevremde ip 7 kullanan çok adam var 6s den geçip. Artık yeni anlamışlar galiba. Hersene aynı tasarım ufak tefek özellik ekleyip kol gibi satıyorlar diyor çoğu. Benim kıçı kırık Lg g5 e bile göz diken var :) Herif gidiyor 3.5 üstü para veriyor cihaza aldığı sonuç ortada ben 1600 veriyorum aldığım sonuç ortada :D

OsmanA.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android artık çok düzeltti kendini. İphonede gereğinden pahalı... Eğer insanlar iphone alacağı paranın %70 ile android bir amiral gemisi alsa birdaha iphoneye zor döneceğini düşünüyorum. Çevremde ip 7 kullanan çok adam var 6s den geçip. Artık yeni anlamışlar galiba. Hersene aynı tasarım ufak tefek özellik ekleyip kol gibi satıyorlar diyor çoğu. Benim kıçı kırık Lg g5 e bile göz diken var :) Herif gidiyor 3.5 üstü para veriyor cihaza aldığı sonuç ortada ben 1600 veriyorum aldığım sonuç ortada :D
Aynen öyle Apple gereğinden çok daha pahalı ve fiyatının hakkını hiç bi cihazda veremiyo bence

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Sony xperia xz modelini tavsiye ederim. Her konuda daha iyi bir model z5 pre. modeline gore.

fatihselimyakar

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Hocam sana şöyle söyliyim Z5 ailesinden telefon kullandım gerçekten muhteşem bi cihaz.Ama gel gelicek olursak sd 810 iyi bi işlemci değil.Çabuk ısınıyor çok ısınıyor ve ısındımı pili sömürüyor.Şu an X kullanıyorum ve Z5 ten daha akıcı daha stabil daha performanslı(sd 650 barındırıyor).Hele XZ ye gelirsek sd 820 falan dehşet bir cihaz.Ama son olarak parada bitiyor olay 1600 tl z5 p. için arkadaşın verdiği gerçekten iyi fiyat o telefon için xz alcam desen 2200-2300 çıkçak cebinden.İkiside çok çok yeterli cihazlar şu anki uygulama bazında.Durumun varsa XZ al yok ise arkadaşın z5 p. uygun gözüküyor.