Telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ktrk1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bütçem ortalama 3bin lira elimdeki cihaz s9 plus (yurt dışı kayıtsız) satacağım ve önereceğiniz xiaomi cihazlar hangileridir?
Benim aklımda Mi 9T pro ve Mi note 10 var.
Telefonda oyun oynamam
Kamera ve hızı önemli benim için
Bataryada kağıt üzerinde mi note 10 daha iyi ve kamerada OİS olması bir artı benim için.
Sizin önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen moderatör:

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
3 bin lira bütçeyle iki cihazı da alamazsınız

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bütçem ortalama 3bin lira elimdeki cihaz s9 plus (yurt dışı kayıtsız) satacağım ve önereceğiniz xiaomi cihazlar hangileridir?
Telefonda oyun oynamam
Bataryada kağıt üzerinde mi note 10 daha iyi ve kamerada OİS olması bir artı benim için.

Kriterlerinize en uygun cihaz Mi Note 10, tavsiye ederim:)

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Telefonda oyun oynamam
Yeni alacağınız telefonu önceki gibi kayıtsız mı alacaksınız ?

ktrk1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3 bin lira bütçeyle iki cihazı da alamazsınız
Bu cihazlar sadece garantili mi satılıyor? Garantisiz olarakta satılıyor. Bilmişce yorum yapmaya gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni alacağınız telefonu önceki gibi kayıtsız mı alacaksınız ?
Şuan ki cihazımı yurt dışında kendim aldım aldığım gün kayıt ücreti 1500 lira oldu ? Evet kayıtsız alıp imei attıracağım

Kriterlerinize en uygun cihaz Mi Note 10, tavsiye ederim:)
Tek düşündüren şey işlemciler birisi 855, birisi 730G olması. Herkes işlemciden yana kötülüyor o kafamı kurcalıyor sadece

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Bu cihazlar sadece garantili mi satılıyor? Garantisiz olarakta satılıyor. Bilmişce yorum yapmaya gerek yok.

Şuan ki cihazımı yurt dışında kendim aldım aldığım gün kayıt ücreti 1500 lira oldu ? Evet kayıtsız alıp imei attıracağım

Tek düşündüren şey işlemciler birisi 855, birisi 730G olması. Herkes işlemciden yana kötülüyor o kafamı kurcalıyor sadece
Bilmişce yorum yapmaya gerek yok nedir güzel kardeşim? İnsanın yardım edesini de alıyosun.

ktrk1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilmişce yorum yapmaya gerek yok nedir güzel kardeşim? İnsanın yardım edesini de alıyosun.
Atılan yorumu gördünüz mü hocam?
Diğer arkadaşlara neden güzelce cevap verdim? Gerçekten bilgi verdikleri için..

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379

Garantisiz alacağım diye bir ibare bulunmuyor ve s9 plus gibi iyi bir cihazdan bu cihazı bırakmanızın nedenini de belirtmemişsiniz ve yazdığınızda sadece kayıtsız ve yurtdışından geldiği yazıyor. İnsanın da direkt aklına acaba yurtdışı olduğu için mi bırakmak istiyor geliyor. Bırakma sebebinizi yazmadığınızdan kaynaklanıyor bu yanlış anlaşılma. Emin olun yaşınızın 2 katı kadar telefon değişmişimdir ve piyasayı iyi biliyorum.Ki ben de size yardımcı olmak için sordum soruyu. Bu fevri çıkış yerine garantili almayacağım diyebilirdiniz ama onu da sizin asosyalliğinize veriyorum. Lütfen bundan sonraki açacağınız konularda durumu eksiksiz anlatın ki ona göre insanlar yorum yapabilsin ve lütfen insanları tam anlamadan sert ithamlarda bulunmayın. İyi Forumlar

Agilus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
İphone modellerinden bakmanı tavsiye ediyorum.

ktrk1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Iphone düşünmüyorum, apple yazılım ve programlarına muhtaç ediyor sadece Iphone serisi :)

Cihazım şuan yurt dışı ve slotlar kapanmak üzere 1800 lira pasaport kaydına vermek istemiyorum :)
Mi note 10 öneririm.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Benimde aklımda o var ama işlemcisi çok mu kötü o düşündürüyor beni
gayet yeterli bir işlemci ben Mİ9T kullanıyorum içinde SD730 var SD730G fazlası ile işini görür ama madem yurtdışından alacaksın tavsiyem OnePlus 7T Pro al SD855+ çok daha üstün bir işlemci