Telefon imei

Bu konuyu okuyanlar

mustafabb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, trendyoldan xioami redmi note 8 Pro almayı düşünüyorum. Alabileceğim cihazları imei sorunu olur mu? Güvenerek alışveriş yapabilirmiyim?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bu satıcıdan satıcıya değişir ama güvenliğinizi sarsacak bir durumun olma ihtimali çok az ve öyle bir durumda Trendyol yardımcı olur herhalde.

mustafabb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu satıcıdan satıcıya değişir ama güvenliğinizi sarsacak bir durumun olma ihtimali çok az ve öyle bir durumda Trendyol yardımcı olur herhalde.
İnternetten fazla alışveriş yapmıyorum. Yaşadığım yerde de note 8 Pro alacağım bir yer yoktu. Tek merak ettiğim konü kayıt konusuydu. Kayıtsız yurtdışı cihaz verirlermi acaba diye düşünüyorum

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Linkini atsaydın keşke buraya.
TR garantili bir ürün alırsan IMEI sorunu olmaz ama dandik satıcı ve İthalatçı garantili ürün alırsa riskler var.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Ne gibi bir IMEI sorunu? Orijinallik konusunda ise cihaz kutusunu açmadan kutu üzerinden ya da faturada yazan seri no/IMEI ile orijinallik kontolü yapabilirsiniz. Sorun çıkarsa zaten geri yollamanız, yasal hakkınız.

Buradan Xiaomi ürünlerinin orjinallik kontrolünü yapabilirsiniz.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
TR garantili yani distribütör garantili alırsanız sorun çıkmaz

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Merhabalar, trendyoldan xioami redmi note 8 Pro almayı düşünüyorum. Alabileceğim cihazları imei sorunu olur mu? Güvenerek alışveriş yapabilirmiyim?
Fatura keseceği için bir sorun yaşamazsın. Paralel ithalat cihaz alsan bile satıcı mağaza iflas etse kepenk kapasa bile trendyol müteselsil sorumlu konuma geliyor. Karşında birisini mutlaka bulursun.