Telefon Alıcam Yardımcı Olur musunuz ?

Hangisi

• SONY XPERİA C4

Kullanılan: 3 42.9%
  • LG G4 BEAT

Kullanılan: 0 0.0%
  • LG G3

Kullanılan: 2 28.6%
  • LENOVO A7010

• ASUS ZENFONE2 16GB (1.833GHZ)

Kullanılan: 2 28.6%
  • LG K10

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

Octavius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Öncelikle Bütçem max 1100TL Aklımda birkaç telefon var Lütfen bu söylediğim telefonlara sahip olmadan yorum yapmayın sahip olan kullanıcıların görüşünü alırsam seçimim daha kolay olabilir

1-Sony Xperia C4 (favorim)
2-LG K10
3-LENOVO A7010
4-LG G4 BEAT
5-LG G3
6-Asus Zenfone 16gb (1.83 ghz)

Lütfen yardımcı olun bu haftasonu bu telefonlardan birini alıcam

Yardımcı Olabilcek herkese şimdiden teşekkürler

SDN <3

Kdjdvkdvmdf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Sabır et biraz daha para at kenarıya ve g4 al zaten biraz daha inecek fiyatı.Hepsiburada adlı siteden alan çok fazla arkadaş var.

Octavius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Sabır et biraz daha para at kenarıya ve g4 al zaten biraz daha inecek fiyatı.Hepsiburada adlı siteden alan çok fazla arkadaş var.
Teknosadan Alcam benim için güvenlik dha önemli garanti olayı tehlikeli bozuk gelirse ithalatçı firma kandırmış vea garantiyi yollamamış olabilir ondan teknosa güvencesi ile bir telefon almak istiyorum yinede bir fikrin varsa yukardaki telefonlardan bi seçim yap istersen

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Öncelikle Bütçem max 1100TL Aklımda birkaç telefon var Lütfen bu söylediğim telefonlara sahip olmadan yorum yapmayın sahip olan kullanıcıların görüşünü alırsam seçimim daha kolay olabilir

2-LG K10
3-LENOVO A7010
4-LG G4 BEAT
5-LG G3

SDN <3

Merhaba,

1100 tl butcem olsa bu listedeki urunlerin hicbirini almam. Butcemi 100 tl daha arttirir 1200 tl'ye hepsiburada'dan lg g4, tekno magazalardan veya daha uygun fiyatli biyerden asus zenfone 2 32gb, internetten guvenilir bir siteden veya esnaf'tan 1200 tl'ye lenovo vibe p1 alirdim.

Eger butcen yetersiz ise hemen degil biriktirin 1 ay gerekirse gec alin ama bu dediklerin gibi guzel bir model alin.

Octavius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba,

1100 tl butcem olsa bu listedeki urunlerin hicbirini almam. Butcemi 100 tl daha arttirir 1200 tl'ye hepsiburada'dan lg g4, tekno magazalardan veya daha uygun fiyatli biyerden asus zenfone 2 32gb, internetten guvenilir bir siteden veya esnaf'tan 1200 tl'ye lenovo vibe p1 alirdim.

Eger butcen yetersiz ise hemen degil biriktirin 1 ay gerekirse gec alin ama bu dediklerin gibi guzel bir model alin.
Şu Listeden birini seçip düşüncelerinizi söyler misiniz dedim gittikçe karışıyor :D şu 6 telefondan birini bari seç bide güvenemiyorum hepsiburadandan g4 almaya onuda düşünmedim değil

Kdjdvkdvmdf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
yada 15 gün daha beklerdim gm 5 plus alırdım.Ak koyun kara koyun 15 gün sonra belirli olacak.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Şu Listeden birini seçip düşüncelerinizi söyler misiniz dedim gittikçe karışıyor :D şu 6 telefondan birini bari seç bide güvenemiyorum hepsiburadandan g4 almaya onuda düşünmedim değil
Onerilerim disinda listenizdeki modellerde on kamera icin sony xperia c4, arka kamera icin lg g3 ama 32gb olani, kismen pil veya performans icin de asus zenfone 2 16 gb alinir. Genek olarak illa bu listeden alcak olsam sony c4 veya lg g3 32gb alinir bu listeden.

Fakat onceki yazimda da belirttigim gibi bu listedeki modellere hic girmeyin. Yazimda onerdigim modeller kat kat daha basarili isler cikariyor.

Octavius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
yada 15 gün daha beklerdim gm 5 plus alırdım.Ak koyun kara koyun 15 gün sonra belirli olacak.
Akka koyun kara koyun diyonda ççok abartıyon gm5 plus ı sanki için 820 var öyle bir dedin ki :D 617 var 405 adreno çok abartılcak kadar değil bence artık gm nin 800 lerde üretmeye başlaması lazım

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48

2-LG K10
3-LENOVO A7010
4-LG G4 BEAT
5-LG G3

SDN <3
General mobile 5 plus al hem sürekli güncelleme alırsın hem kamerası iyi hızlı şarjı bile var bence şu altısınıda ezer geçer

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798

2-LG K10
3-LENOVO A7010
4-LG G4 BEAT
5-LG G3

SDN <3

100 lira ekleyip g4 alabilirsiniz üst düzey ekran,kamera,malzeme kullanılmış güzel cihaz
yok illa listeden olsun derseniz g3 derim her zaman amiral amiral dir eski de olsa güzel performans alırsınız ara cihazlara göre
tasarım açısından ise c4 güzel cihaz

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Tavsiyem hiçbirini almaman yönünde. Ama illaki bunlardan birini alıcam diyosan da ya xperia C4 ya da asus zenfone 2 al.

ekurucue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G4 beat kullanıyorum kamera,islemci gibi yönlerden iyi ama depolama yönü kötü 8 gb yetmiyor az uygulama kullanan biri olarak bile yetersiz geldi bana.(6.0 android yüklü)G3 hala alinabilir tel ama g4 fiyati düşüyor biraz faha beklenebilir g4 için

Rmznetka2

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Aynn
G4 beat kullanıyorum kamera,islemci gibi yönlerden iyi ama depolama yönü kötü 8 gb yetmiyor az uygulama kullanan biri olarak bile yetersiz geldi bana.(6.0 android yüklü)G3 hala alinabilir tel ama g4 fiyati düşüyor biraz faha beklenebilir g4 için
Aynn

the imam50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bende aynı şekilde arayış içerisindeyim daha önceki kullandığım 2 adet akıllı telefon sony idi. Artık yenilemek istiyorum ama hem marka hem model açısından karar veremiyorum. Bütçem arkadaşla aynı sayılır 1300 tl en fazla fakat 5.2 inç den büyük olmayacak ekran.
galaxy a5-a3(2016)( Şu anda favorim)
xperia m5(Çokca şikayet olmasa ve ekranda alt ve üst boşluklar çok fazla olmasa alacaktım)
xperia m4 aqua
galaxy s5
htc desire eye
htc one e8
unuttuklarım vardır fakat marka olarak samsung sony htc tercihim başka düşünmüyorum.

Rmznetka2

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar bende aynı şekilde arayış içerisindeyim daha önceki kullandığım 2 adet akıllı telefon sony idi. Artık yenilemek istiyorum ama hem marka hem model açısından karar veremiyorum. Bütçem arkadaşla aynı sayılır 1300 tl en fazla fakat 5.2 inç den büyük olmayacak ekran.
galaxy a5-a3(2016)( Şu anda favorim)
xperia m5(Çokca şikayet olmasa ve ekranda alt ve üst boşluklar çok fazla olmasa alacaktım)
xperia m4 aqua
galaxy s5
htc desire eye
htc one e8
unuttuklarım vardır fakat marka olarak samsung sony htc tercihim başka düşünmüyorum.
Samsung dusunuyorsan ara model almani tavsiye etmem kardeşim .Sony z2 alabilirsin.200 lira daha eklersen HTC m8 var

the imam50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Samsung dusunuyorsan ara model almani tavsiye etmem kardeşim .Sony z2 alabilirsin.200 lira daha eklersen HTC m8 var
galaxy a5 bugün inceleme fırsatım oldu gayet şık ve sağlam duruyor kamerada gayet güzel geldi bana. uzak dur demenizdeki sebep nedir.

Rmznetka2

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Samsung un ara model telefonlarında bir zaman sonra şişme ve kasma olaylari çok oluyor.A5 in islemci ve grafik birimi fiyatina gore çok dusuk geliyor.Kamera ve batarya konusunda iyi olduğunu duydum diğer özellikleri fiyatını karsilamiyor.

the imam50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Samsung un ara model telefonlarında bir zaman sonra şişme ve kasma olaylari çok oluyor.A5 in islemci ve grafik birimi fiyatina gore çok dusuk geliyor.Kamera ve batarya konusunda iyi olduğunu duydum diğer özellikleri fiyatını karsilamiyor.
Araştırmaya devam ediyorum ve xperia z serisi şu an tekrar ilgi alanımda z5compact makul duruyor. z serisi alamaz isem samsung a5 alacağım

Rmznetka2

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Z5 compact in sizin için iyi bir tercih olabilecegini dusunuyorum şimdiden hayırlı olsun

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
G4 alman en mantıklısı.

İlle de başka bir cihaz söylemem gerekse Z3C/C4 derdim ben.