Teknoloji Mağazası.

Bu konuyu okuyanlar

cevatgksy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar arkadaşlar. 200 bin lira sermayem var. Daha çok gaming oyuncu donanımları gibi bir teknoloji mağazası açmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim. Nvidia, Logitech, Razer, Corsair, Steelseries Vb. gibi ürünler nasıl temin edilir? Nasıl anlaşma yapılır ? Oyuncularla ilgili her türlü donanım olacak monitörler oem ürünler ekran kartları vs.

Şimdiden Teşekkürler.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Selamlar arkadaşlar. 200 bin lira sermayem var. Daha çok gaming oyuncu donanımları gibi bir teknoloji mağazası açmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim. Nvidia, Logitech, Razer, Corsair, Steelseries Vb. gibi ürünler nasıl temin edilir? Nasıl anlaşma yapılır ? Oyuncularla ilgili her türlü donanım olacak monitörler oem ürünler ekran kartları vs.

Şimdiden Teşekkürler.
Eğer doğru biliyorsam ihale süreçleri vs var onlara katılıp belirli bir miktar teminat göstereceksin kazanırsan açarsın umarım olur başarılar dilerim.:)

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
200 bin lira sermayem olsa arsa veya toprak alır satarım. Riski çok düşük ve kolay para. Senin düşündüğün iş çok riskli. Rakiplerin çok ve tedarikçiler için çok ter dökmen gerekecek.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Elit bir yerden arsa alabilirsin Seyhoo'nun da dediği gibi iki katına çıkabilir yarın bir gün fiyatı.:)

cevatgksy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu iş benim için çok önemli çok sevdiğim hayalini kurduğum bir iş. Arsa falan filan gerek yok çok şükür maddi durumum iyi. Genede teşekkürler.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar bu iş benim için çok önemli çok sevdiğim hayalini kurduğum bir iş. Arsa falan filan gerek yok çok şükür maddi durumum iyi. Genede teşekkürler.
Önemli değil.:)
Olmadı site falan aç oturduğun yerden kazanabileceğin içeriklerin olduğu bir site olsun istersen.;)

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
200 bin çok buyuk bir para. oyun sektoru gun geçtıkçe buyuyor ancak fiziksel magaza ile bu sektorde ıs yapmak çok zor cunku potansıyel kıtle çok az ve ulke genelınde çok dagınık. online magaza ıle basarılı olunabileceğını dusunuyorum. Burada domain adı, sayfa yapısı, SEO ve reklam çalısmaları çok onemlı bece sermayenın onemlı bir kısmını bu işlere ayrımalısınız.