Taahhüt bittiğinde ne olur

Bu konuyu okuyanlar

Samet661

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar şuanda D-Smart abonesiyim 2 sorum var
1-Taahhütüm bittiğinde fiyatlar nasıl olur,yani herhangi bir şey yapmama gerek var mı
2-Taahhütüm bittiğinde turktelekoma geçmeyi düşünüyorum hız düşüklükleri vb şeyler yaşanıyor mu kullananlar varsa memnun mu

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
1-Taahhütüm bittiğinde fiyatlar nasıl olur,yani herhangi bir şey yapmama gerek var mı
2-Taahhütüm bittiğinde turktelekoma geçmeyi düşünüyorum hız düşüklükleri vb şeyler yaşanıyor mu kullananlar varsa memnun mu
Herhalde yapman gerek yoksa paketin indirimsiz ücretini yansıtırlar valla çok uçuk bir fiyat olabilir. Bende dsmart net kullandım tt geçtim değişen birşey yok

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
forumda yeniyim sorun varsa kusura bakmayın
1-Herhangi birşey yapmanıza Gerek olmadığını düşünüyorum sadece paketler taahütün bitince pahalanır
2-Turk telekom kullanıyordum internet konusunda buranın alt yapısı güzel olduğu için hızlı çalışıyordu ama söyleyeyim turk telekom kendi hataları için para ister bu yüzden geçmeni tavsiye etmem hız düşürmeyi daha yaşamadım bence İnternet, Mobil Başvuru | Türk Telekom Kapsama Haritası bu siteden bi kontrol et ona göre geç daha 2 yada 3 ay önce çıktık telefon hatlarında bir sıkıntı oldu internet çalışmıyordu müşteri hizmeti sorunun türk telekomdan kaynaklı olmasına rağmen bizden para istediler sanırım 80 lira gibi birşeydi bu yüzden dayanamadık ve sonunda superonline a geçtik gayet memnunuz

Son düzenleme: