Suicide Squad İzleyen var mı

Bu konuyu okuyanlar

Ignus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gitmeyi dusunuyorum ancak dublajli mi yoksa orjinale mi gitsem bilemedim izleyen varsa yorum yapabilir mi? Harun Canin sesi Jokere gitmis mi?
Bu adamin sesi artik baymaya basladi her yerde karsimiza cikiyor.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Gitmeyi dusunuyorum ancak dublajli mi yoksa orjinale mi gitsem bilemedim izleyen varsa yorum yapabilir mi? Harun Canin sesi Jokere gitmis mi?
Bu adamin sesi artik baymaya basladi her yerde karsimiza cikiyor.
Bence altyazılı olana gidin . Altyazılı dublaja göre her zaman keyiflidir bence . Bugün gittim . Harley Quinn sesi falan çok tatlı :hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes:

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Altyazılıya gittin galiba yarın gideceğim fakat burda hep dublaj oluyor lanet adamlar herkes dublaj seviyor mu diye düşünmüyorlar :mad:
Bugün ilk seans altyazılıydı ve bence şehrinizdeki ilk seansta altyazılı olur bence . Hangi şehirdesiniz ?

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Bugün filme gitme fırsatına sahip olabildim. 3D ve altyazı secenegi ile izledim. Tek kelime cok güzel bir film. Harley Quinn karakterine hayran kalacaksınız. Ayrıca Will Smith ayrı bi hava katmış.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Bugün filme gitme fırsatına sahip olabildim. 3D ve altyazı secenegi ile izledim. Tek kelime cok güzel bir film. Harley Quinn karakterine hayran kalacaksınız. Ayrıca Will Smith ayrı bi hava katmış.
Will Smith karakterine bende bayıldım . Joker ve Harley Quinn'e laf yok . Bence Jared Leto Jokeri şu ana kadarki tüm jokerleri sollar . El Diablo karakteri de çok hoşuma gitti . Amanda Waller bildiğimiz Amanda waller [Arrow izlemeyen anlamaz :D ] . Filme

BA YIL DIIIM !

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Will Smith karakterine bende bayıldım . Joker ve Harley Quinn'e laf yok . Bence Jared Leto Jokeri şu ana kadarki tüm jokerleri sollar . El Diablo karakteri de çok hoşuma gitti . Amanda Waller bildiğimiz Amanda waller [Arrow izlemeyen anlamaz :D ] . Filme

BA YIL DIIIM !
Bence Joker vasat. Heat Ledger kadar olamıyor kimse.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Bence Joker vasat. Heat Ledger kadar olamıyor kimse.

Hocam bence jared'in çok daha iyi konumda ve gelecek filmlerde de rol alacağı için insanlar benimseyecektir. Ledger'in jokeri nasıl diyeyim bana o kaçık vs asıl joker havasını verememişti daha çok şiddet yanlısı , bir suç örgütünün dahi lideri havasındaydı tabi Ledger'in bir de duygusal yönünü de unutmamak lazım

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
maalesef antalya ve hep türkçe dublaj oluyor.
Yok var hocam baktım.
wp_ss_20160812_0002.png

11 seansı ve 16:30 seansı altyazılı .

waylandx

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Birde ailem ile gideceğim için altyazılıya gitmek istemiyorlar olmadı tek başıma gidicem yani sevmiyorum dublaj.

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Bende gittim ve gerçekten çok beğendim. Tavsiye ederim

waylandx

Doçent
Reaksiyon puanı
67
SPOİLER!!SPOİLER!!
Harun Can'ın sesi gitmemiş jokere maalesef.Flash'ı görünce sevinçten ölecektim.Batman,deadshoot ve harley'i yakaladığı zaman gözüktü.Bilen bilir zaten 2018'de çıkacak Justice League ile bayağı bağlantısı vardı.Şimdi gelde 2018'i bekle.

delreal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
margot robbie gelecek yıl Harley Quinne özel film için Warner Bros ile anlaşmış