Steam ı buga soktum açılmıyor help

Bu konuyu okuyanlar

Stooline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayarımın özellikleri Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20GHz 3.19GHz Çift çekirdek RAM : 3,12 gb = 1 + 1 + 1 + 512mb Sistem türü 32 bit Windows 7 Professional SP1 Ekran kartı nVIDIA Geforce 6600 LE 128 bit

Bilgisayarım Transformice harici bir oyun kaldırmıyor sanırsanm ya da kaldırıyor. Bilemiyorum. Steamden bir çok oyun aldım çoğu key ile ama nedense oyunları açarken en düşük çözünürlükte çalışıtırmayı deniyorum ama ya SİYAH EKRAN ile karşılaşıyorum ya da YANIT VERMİYOR , DURDURDU hatası alıyorum.

Nvıdıa Denetim Masasında Ayarlar yapılı. Uygulamalara YÜKSEK PERFORMANS veriyorum. Kaliteyi düşürüyorum. Game booster kullanıyorum. Düzenli olarak temizlik yapıyorum. CCleaner , 360 Total Security kullanıyorum. ASC ' ye bulaşmıyorum. Hızlandırmaktan çok Yavaşlatıyor. Bu yüzden başka oyun oynayamıyorum. Ve artık düşük çözünürlükte bulanık bulanık oynamaktan bıktım. Bütçem yok. Ekran kartı hdd almak istiyorum ama olmuyor. Bunlarla idare etmeye çalışıyorum.

CAn I Run It kaldırıyor dedikleri kaldırmıyor. Kaldırmıyor dedikleri kaldırıyor. Anlam veremedim. ULTRA HİGH LOW seçeneğini görmekten bıktım.

YANİ ANLYACAĞINIZ HANGİ OYUNLARI ÖNERİRSİNİZ. STEAM SİYAH EKRAN ALMAYA DEVAM EDİYOR MAKALE GİBİ OLDU AMA YARDIM EDERSENİZ BENİ ÇOK MUTLU EDERSİNİZ.. :)

Stooline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yok mu yardım eden

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Sistem özelliklerini düzgün yazmamışsın ki yardım edelim ? Hangi model işlemci ?, notebook mu ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Tam model söylemezsen bir fikrimiz olmaz

Stooline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Usta Masaüstü bir kasa. Steam kütüphanesindeki oyunların yarısı siyah ekran.

nerv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
CS:GO açılmıyordu dosya yok vb dıyodu bende denetım masasında steam ı sıldım tekrar indirdim google dan ama kuramıyom cunkı x86program da steam hayla duruyor onu siliyim dedım admınıstrators ızın falan dedş lutfen yardım edın o kadar oyunum var steam da

mehmetari

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Daha açık bir şekilde anlatırsan yardımcı olmaya çalışırız.

Son mesajlar