[Sona erdi] [Kampanya Free 1 year license of a-squared Anti-Malware Pro 24 hours only

Bu konuyu okuyanlar

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Free 1 year license of a-squared Anti-Malware Pro (24 hours only so hurry)!

a-squared Anti-Malware is a popular anti-malware product not only because it offers a free version in addition to its pro version, but also, generally speaking, it works fairly well. Emisoft, the developer of a-squared, runs many promotions of their software and this is another one. For a limited time span of 24-hours users can get a 1 year license of a-squared Anti-Malware 4.5 Pro for free

http://dottech.org/freebies/13329

Trojan, Worm, Keyloggerlar, Dialerlar ve Spyware/Adwareleri bilgisayarınızdan kaldırın.
Çift gerçek zamanlı koruma, imza taraması ve Malware-IDS (HIPS) ile birlikte. Aynı zamanda Rootkitlere karşı!
Extra: a-squared HiJackFree 2.1 sistem analiz aracı ile birlikte!

Birçok anti virüs anti spyware ve anti spyware yazılım ürünleri vardır fakat tek malwarenin etkili korumasını temin etmek onlar için çok zor. Normal güvenlik yazılımları kısıtlıdır. Bu program sizi trojanlarla savaşta yanlız bırakmayacaktır. Antivirüs yazılımları gibi arka planda tüm uygulamaları tarayan ve şüpheli davranış gösteren programları tespit eden yazılım bu şekilde zararlı yazılımları henüz aktive olmadan engelleyebiliyor .A-squared Anti-Malware zarar veren programları farkeder ve hemen kapatır. Doğru biçimde kurmak için bir internet bağlantısı gereklidir.a-squared Anti-Malware 3.0 ın Başlıca Birkaç Avantajı : a-squared Anti-Malware İle bilgisayarınız ve hardiskinizde oluşan zararlı ve gereksiz öğelere karşı güvenli bir temizlik yapabilirsiniz. Program ile hassas taramalar yapıp bulduğunuz hertürlü zararlı yazılımı Karantinaya alıp sisteminizde dolaşmasını engelleyebilirsiniz.a-squared Anti-Malware sisteminizi korumak için sürekli olarak çalışır. İnternet dünyasına yeni bulaşan zararlı yazılımları Uptade özelliği sayesinde tanıyarak sisteminize bulaşmasını önler.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Lisans Alabiline Varmı ?

Adım adım Yapılması Gerekeni Anlatırsa Memnun Olurum

Edit: Ben 1 Lisans Aldım :)

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Arkadaşlar Ben Aldım 1 Yıllık Lisans Anlatayım

http://www.emsisoft.de/de/order/thirdparty/stern/signup/

1-İlk Önce Bu Linki Tıklayın Doğru Mail Adresi Girip Kaydolun
2- Emailinizi Kontrol Edin ve Emailinize Gelen Linki Tıklayıp Üyeliğinizi Aktifleştirin
3- Buradan Programı İndirin Ve Çalıştırın
4-Çalıştırdaktan Sonra Açılış Ekranında Kaydolduğunuz Kullanıcı Adını ve Parolasonı Girin
5-Açılan Pencerede 30 Days Trial Yazıyor Next Demeyin
6- Aynı Pencerede Altta "Coupon Code" Diye Bir Şey Yazıyor Ona Tıklayın
7-Açılan Pencerede Size Aktifleştirme Maili İle Birlikte Gelen Kodu Girin Ve Tamam Deyin

Artık 1 Yıllık Lisansınız Hazır Güle Güle Kullanın

girnelix

Asistan
Reaksiyon puanı
3
teşekkürler bu tarif iyi oldu biraz uğraştık ama oldu.