Siyaset bölümü açalım mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Siyaset bölümü açılsın mı?

• Evet

Kullanılan: 47 51.6%
  • Hayır

Kullanılan: 44 48.4%

• Kullanılan toplam oy
    91
  • Anket kapatılmış .

by efsane

byefsane@shiftdelete.net
Yönetici
Admin
Herkese selamlar;

Siyaset ülkemizde çok sağlıklı bir şekilde tartışılabilen bir konu değil maalesef. Ancak genel seçim döneminde siyaset bölümünün çok da fena gitmediğini düşünmekteyim. Bu nedenle size sormak istedik, sizce forumda siyaset bölümü açılmalı mı?

Açılmasından yanaysanız, önerileriniz nelerdir? Örneğin kurallar neler olmalı? Anketin sonucuna göre işlem yapacağız. Anket 30 Eylül'e kadar sürecek.

Tommy Vercetti

Profesör
Olabilir. Sonuçta küfür hakaret olmadıktan sonra seviyeli bir şekilde tartışılabilir. Hem siyaseti seven üyelerinde katkıda bulunmasıyla forumdaki aktiflik artar.

by efsane

byefsane@shiftdelete.net
Yönetici
Admin
... ve herkesin de bildiği gibi o konularda deli gibi birbirlerine laf atıp hakaret eden kullanıcılar olacak :D
Ban tarlası.
Çok güzel. Ban cezası yerine siyaset bölümüne günlük yasak getirebiliriz. O bölümden kimse uçmaz. Örneğin 3 gün bölüme girememe cezası gelir.

Troob

Sesler rüzgara karıştı..
Ciddi ve net kurallar olmalı ama neler olmalı emin değilim, yine de edepli kişilerle tartışmak isterdim. elbette seviyeli bi şekilde.

crow88

Dekan
Çok güzel. Ban cezası yerine siyaset bölümüne günlük yasak getirebiliriz. O bölümden kimse uçmaz. Örneğin 3 gün bölüme girememe cezası gelir.
ben şahsen siyaset istemiyorum,olsa bile sayfaya girmem,1980 leri yaşadım,
normal ban ,değil Mac ban cezası verin,daha etkili olur..düşünmesi lazım,eline diline sahip olur belki.

kmurat

Dekan
Siyaset ve Maç küfürsüz olmaz. İnsanların birden gözü kararıyor.

osmanus

Üyecik
açılmasın konu çok ciddi yerlere gider forum hakkında soruşturma bile açılabilir

NESDelisi

Profesör
Siyaset bölümü demek, ateş ile barutla yürümekten bir farkım yok demekle eş değerdir.

PARAzitCELL

Dekan
Siyaset kendi mecrasında yani meclis çatısı altında dahi kavgalı, küfürlü hatta çok komik sahneleri içerir şekilde gelişebiliyor :D
Dolayısı ile sdn forum bu konunun altından yara almadan kolay kolay kalkamaz, zaten taraflar belli ve siyaset oldu mu aynı kendi mecrasında olduğu gibi kavga gürültü- kıyamet kopacaktır :)

Aslında ben olmasını isterdim ama çok hassas olunması gerekiyor ve adaletli olunması gerekiyor. Bunun sağlanabileceğinden eminseniz açın, derim.

-Bırakın gelsin, gel hele gel, gel... :D

Samet UCA

C# and JS Developer
Türkiye de siyaset senin hırsız benim hırsızdan iyi modelinde döndüğünden siyasi tartışmaların hiç bir sonuca varmadığını tamamen kısır döngü aldığını ve sonuc itibariyle iki tarafın birbirini iğnelemeye başladığını sizlerde görüyorsunuz. Eğer siyasi tartışmalara yeni bir boyut gelir insanlar doğruyu yanlışı görür diyorsanız başka. Ama şunu da unutmamak lazım siyasi tartışmalar ister istemez vatandaşlarımız arasında ki ilişkileri bozmakta. Dolasıyla bu durumun buraya da sıçrama riski var. Zaten internet sayfalarında tv lerde yeterince maruz kalıyoruz birde burada karşılaşmak istemem. Bunun yanı sıra hızını alamayıp cumhuriyet ve kurucu değerlerine küfür hakaret eden arkadaşlar olacağı için ben şahsen hiç açılmaması gerektiğini düşünüyorum.

PARAzitCELL

Dekan
Siyaset bir mücadele işidir, kavgasız, gürültüsüz olmaz ama dozunda ve insanlıktan bi şey kaybetmeden yapılması toplumu mutlaka geliştirir. Böyle bireylerin olduğu bir forum hem ilgi noktası hem de çok başarılı fikir ve düşüncelerin çarpışma sahası olacaktır. Siyaset bölümü ilk zamanlarında heyecanlı ve küfürlü olabilir ama eğer herkes değilse bile kendini bilenler sakin olduğu sürece çok katkısı olacaktır, zamanla da foruma renk gelecektir inşaAllah...

Korkmak başka bi şeydir, tedbirli olmak başka bi şeydir. Tedbirli bir şekilde siyaset bölümüne giriş yapabilirsek zamanla taşlar oturtulur.

kmurat

Dekan
Siyaset ve Futboll konularında insanlar siyaseti yada Futbolu değil, birbirleri ile tartışıyor. Önü alınamaz bir felaket olur bence.

ahm@

Stay Hungry, Stay Foolish
siyaset insanların pis yönlerinin çıktığı saçma şeyler uğruna her şeyi yapabileceklerini ortaya çıkaran pis bir şeydir aman uzak duralım

stat counter