Sitem hakkında yorumlarınız nedir?

Bu konuyu okuyanlar

unixman52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Web sitenin arayüzü hakkında yardım..

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Direk sorunuzu sorsanız yani takıldığınız yeri o zaman yardım edenler olur ama böyle sorununuzu yazmadıkça belirtmedikçe dönüş alamazsınız.

Şöyle yapalım siz takıldığınız yeri sorun bizde biliyorsak cevaplayalım.

iyi forumlar

unixman52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tasarimarabam.com sitemin adı,zaten girdiğinizde bir çok şeyin eksik olduğunu görüceksiniz,müşteri tarafından ilgi çekici hale gelmesi için yardıma ihtiyacım var,yardımcı olursanız sevinicem..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direk sorunuzu sorsanız yani takıldığınız yeri o zaman yardım edenler olur ama böyle sorununuzu yazmadıkça belirtmedikçe dönüş alamazsınız.

Şöyle yapalım siz takıldığınız yeri sorun bizde biliyorsak cevaplayalım.

iyi forumlar
sitenin arayüzü,logosu yani bir çok eksiği var girip bakarsanız sizde anlarsınız zaten

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Fikir istiyorum mu demek istiyorsunuz ?

iyi forumlar

Son düzenleme:

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
1- Logo kesin değişmeli. Kırmızı ve siyah uyumu daha güzel hale getirecektir.
2- Favicon mutlaka yapılması gerek.
3- Kategori Menü demek yerine iki kelimeden birini kullanırsan anlam bütünlüğü sağlanmış olur.
4- Yoğun gidecek ürünler için mutlaka indirim süsü var. 100 liraya satacağın bir ürün için 120 100 TL yap.
5- Index alabilmek için bir blog bölümü tut elinin altında, burada ürünlerin ile ilgili makaleler bulundur.
6- Siz kimsiniz? Üst barda kendinizi tanıtan ve kurumsallık katan Biz Kimiz, Misyon, Vizyon, İletişim gibi butonları dahil edin.
7- Footer eklemeyi ihmal etmeyin.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Bu arada Sıfır kodlama ise güzel ( tabi Ticimax® sizin firma yada developer siz iseniz. ). Çünkü sıfır özgür tasarım ve kodlamalar herzaman benim için en iyileridir çünkü bilgi ve tecrübe ile yapılırlar.
Arayüz + ekstra eklemelere gelince bence de ÆSir ın yazdıklarını yapman yararına olacaktır maddelemiş güzel şekilde.

Not: Birde sql açıklarınız varım yok mu test edip kapatmanız yararınıza olacaktır.

iyi forumlar.

unixman52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu siteyi ben açmadım zaten epey eksiği var dediğiniz gibi,bu arada ozmen bey sizin yapmanızı istemiyorum sadece yardımcı olucak birine ihtiyacım var bende ondan bir şeyler ögrenip artık yapabilir hale gelmek istiyorum,gecimimi sağlamıyorum bu işten ama biraz bilgi sahibi olmak için yardım gerekiyor

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Önceki yorumları okumadım,

• title yok ?
  • description yok ?
  • keyword tag yok ?
  • seo'ya uygun h tagları ?
  • resimlerde alt etiketi ? ( görsel index için )
  • dış link no follow ?
  • sitemap ?
  • kolay gelsin.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
bu siteyi ben açmadım zaten epey eksiği var dediğiniz gibi,bu arada ozmen bey sizin yapmanızı istemiyorum sadece yardımcı olucak birine ihtiyacım var bende ondan bir şeyler ögrenip artık yapabilir hale gelmek istiyorum,gecimimi sağlamıyorum bu işten ama biraz bilgi sahibi olmak için yardım gerekiyor
Bunun için Dili temelinden öğrenmeye başlamanız sizin için en doğru şey olur çünkü kısa sürede ezbere gitmek yerine uzun vadede neyi niçin yapmayı öğrenmek daha mantıklı.
1 frontend te HTML css js öğrenmeli
2 backend dili temeliyle öğrenmek
3 veritabanı Öğrenmek
4 webapi yapısını veri çekmeyi öğrenmek
Vsvs bu sırayla gidersen zaten çok kolay gelişir bizim hatta herkesin sana yapacağımız yardım takıldığın yerde bu kod nasıl kullanılır yada bunun için nasıl bir mantık gitmeliyim kısmında olur

iyi forumlar