Soru Sitem için Google'da organik ziyaretçiyi nasıl artırırım?

rawnard

rawnard.com * yazarı sunar.
Reaksiyon puanı
2
Benim şuan aktif olarak kullandığım iki tane sitem var ve bunlardan para kazanmak istiyorum aynı zamanda para kazanabilmem için trafik elde etmem gerekiyor.
Nasıl daha fazla önerilenlere çıkabilirim? Yardım edebilirmisiniz. Site trafiğimi nasıl daha fazla artırabilirm.

Sitem oyun teknoloji haber sitesidir. bu tarz konularda yayın yapıyorum.

Çözüm
Benim şuan aktif olarak kullandığım iki tane sitem var ve bunlardan para kazanmak istiyorum aynı zamanda para kazanabilmem için trafik elde etmem gerekiyor.
Nasıl daha fazla önerilenlere çıkabilirim? Yardım edebilirmisiniz. Site trafiğimi nasıl daha fazla artırabilirm.

SDN, TEKNOPAT tarzı aynı işleri yaptığın web siteleriyle anlaşabilir, reklam verebilir, onlarla ortak çalışabilirsin? para harcamadan para kazanmak pek mümkün değil. Zira insanlar hayatların ilk kez gördükleri bir sayfadaki bilgiye inanmazlar fakat ismini güvenilir kaynaklardan da duyarda bu güven verir ve müşteriyi sayfaya bağlar ben sdn'yi ilk duyduğumda hiçbir bilgiye güvenmiyordum fakat...

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229

SDN, TEKNOPAT tarzı aynı işleri yaptığın web siteleriyle anlaşabilir, reklam verebilir, onlarla ortak çalışabilirsin? para harcamadan para kazanmak pek mümkün değil. Zira insanlar hayatların ilk kez gördükleri bir sayfadaki bilgiye inanmazlar fakat ismini güvenilir kaynaklardan da duyarda bu güven verir ve müşteriyi sayfaya bağlar ben sdn'yi ilk duyduğumda hiçbir bilgiye güvenmiyordum fakat bir çok alanda ismini duyunca girmeye başladım sonrasında foruma üye oldum daha çıkamadım

Çözüm

rawnard

rawnard.com * yazarı sunar.
Reaksiyon puanı
2
Anladım teşekkürler yanlız bu tarz büyük köklü sitelerin reklam ücreti cok fazla

matematx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Çok farklı ve gelişmiş sitelerin olmalı ki kendi reklamını kendileri yapsın. Aksi halde onca benzer sitelerden bi farkı olmayınca ziyaretçi de gelmez.