Sitelerden resim kaydetme..?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
31
Merhaba arkadaşlar şöyle bir sorum var mesela forumda bulunan komik karikatürler bölümünde 5.sayfadaki tüm resimleri almak istiyorum fakat bunu tek tek kaydederek değilde hepsini biranda kolay bir şekilde alabileceğim bir yol varmı..?

Lastman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Firefox'un save images gibi eklentileriyle tek tıklamayla kaydedilebiliyor.

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Firefox Save Images eklentisini dene

@Lastman benden hızlı çıktın :thumbup1:

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sayfayı kaydet, resimlerle beraber.Sonra kaydettiğin yerde klasörü olacak.Orada bulabilirsiniz tüm resimler.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
internet download manager ile yapabilirsin. "grabber" özelliği var. sayfanın linkini oraya yapıştırıp resim bölümünü seçip ileri yaparsan siteyi tarayıp resimleri bulur.

sonra bulduğu resimleri tek tek işaretleyip yukarıdaki yeşil ok tuşu ile indirebilirsin.

CyberWarrior

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teleport diye bir program da var. Fakat rtsbora arkadaşımızın da gösterdiği üzere IDM'yi de kullanabilirsin. Zaten en populer indirme programı konumunda. Ben 3 yıldan fazladır kullanıyorum problem yaşamadım.

Reaksiyon puanı
31
Her birinize çok teşekkür ettim idm ve teleport'ta üye resimlerine ikonlarına kadar alsada yinede tek tek kaydetmekten iyidir save images eklentisini beceremedim :)

SnaCk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
komik karikatürlermiş yeme bizi :D adı bilinmeyen hatunlardaki bütün resimleri alıcaksın dimi :p

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Iyi ise yarıyor ise bende deneyeyim