sistem tavsiye

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Resimde attiğim parçaları olan bi 2. El sistem alacağim üstüne 144 hz mönitör alıcağim bi sorun yaşarmıyım sistem isteklerimi karşılar mı fiyat konusundada tahmini bi Öner’i verirseniz sevinirim veya 5 bin bütçeyle bununla eş değer bi sistem öneririzseniz 0 almak daha iyidir tabi Öneriniz varsa bu sistemde 1.5 senelik felan 5 ay daha garantileri varmış

Ekli dosyalar

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Merhabalar;

Sistemde değişiklik yapmak gereken yer anakart ve işlemci.6700 zaten 2 nesil önceki Intel serisi.Ryzen 5 1600X işlemcisi ve buna uygun anakart almanızı öneririm.

Anladım ama ben sistemi 2. El alacağım bütçe olarak ancak buna yettire biliyorum üstüne mönitör alacağim için değişikliğe param yetmiyor bu sistemi kullansam paranın karşiliğini almazmıyım acaba 4600 gibi bi mevla vericem adama

Anladım ama ben sistemi 2. El alacağım bütçe olarak ancak buna yettire biliyorum üstüne mönitör alacağim için değişikliğe param yetmiyor bu sistemi kullansam paranın karşiliğini almazmıyım acaba 4600 gibi bi mevla vericem adama
Seni pişman etmez bir sistemdir ama hiç olmazsa 7. Nesil bir işlemci almaya çalış.

Görkem Say

Yönetici
Moderatör
5100 TL verebilirsen Ryzen 5 1600X işlemcili 0 sistem toplayabiliriz.Eğer 4600 sınır dersen seni pişman etmeyecektir.Ürünlerin temiz olduğundan emin olun.

Keşke alabilsem ama ona bütçem yetmeyecek gibi mönitör çok pahali ona yatırım yapıcam

5100 TL verebilirsen Ryzen 5 1600X işlemcili 0 sistem toplayabiliriz.Eğer 4600 sınır dersen seni pişman etmeyecektir.Ürünlerin temiz olduğundan emin olun.
Onuda düşüne bilirim tabi sonuçta 2.el almak yerine 0 almak daha iyi aradaki farkta öyle ucuk değil yardımci olursanız sevirim

---- Mesajlar birleştirildi ----

144Hz monitörü kaç TL ye almayı düşünüyorsun?Belki daha uygununu bulabiliriz.
1200 gibi bi fiyata Asus düşünüyordum

Son düzenleme:

Görkem Say

Yönetici
Moderatör
peki bu sistem benim alacağım sistemden düşük degıl dimi çoğu kişiye sorunca intel önerisi yapıyorda ondan bi şüphe olusuyor bende benım attıgım sistemle eşdeğer oyun kalitesi alırım dimi

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
peki bu sistem benim alacağım sistemden düşük degıl dimi çoğu kişiye sorunca intel önerisi yapıyorda ondan bi şüphe olusuyor bende benım attıgım sistemle eşdeğer oyun kalitesi alırım dimi
Evet alırsın merak etme çoğu oyunu yüksek grafik ayarlarında oynatabilme imkanın var

Görkem Say

Yönetici
Moderatör
AMD eski AMD değil artık.Ryzen ile çok şey değişti.Intel tahtı sallanıyor.Bu sistem ile hem 0 parçalara sahip olmuş olursun hem de aynı performansı alırsın merak etme.

AMD eski AMD değil artık.Ryzen ile çok şey değişti.Intel tahtı sallanıyor.Bu sistem ile hem 0 parçalara sahip olmuş olursun hem de aynı performansı alırsın merak etme.
sağolun ben biraz büyüklerimden öneri aldım dedıgınız gibi 0 parçalara sahıp olmak daha mantıklı geldı ve bütçeyide az daha arttrıp 2 ay daha sabrederim sizin istemde az degısıklılık yapıp güzel bişey toplarız sanırım net bi fiyat kafamda olussun size yine msj atayım sorun olmazsa

Görkem Say

Yönetici
Moderatör
sağolun ben biraz büyüklerimden öneri aldım dedıgınız gibi 0 parçalara sahıp olmak daha mantıklı geldı ve bütçeyide az daha arttrıp 2 ay daha sabrederim sizin istemde az degısıklılık yapıp güzel bişey toplarız sanırım net bi fiyat kafamda olussun size yine msj atayım sorun olmazsa
Ekran kartı fiyatları giderek artıyor elinizi çabuk tutmanızı öneririm.Bu önerdiğim kartın yarın 2200 TL olmaması için hiçbir neden yok.Zaten şuan bu fiyatta olması bile çok iyi diğer 6 GB 1060 lar 2200 TL den başlayıp 2500 e kadar gidiyor.

Ekran kartı fiyatları giderek artıyor elinizi çabuk tutmanızı öneririm.Bu önerdiğim kartın yarın 2200 TL olmaması için hiçbir neden yok.Zaten şuan bu fiyatta olması bile çok iyi diğer 6 GB 1060 lar 2200 TL den başlayıp 2500 e kadar gidiyor.
Ben yarına bi net fiyat belirleyeyim ona göre bi güzel sistem toplarız senle inş

Görkem Say

Yönetici
Moderatör
Ben yarına bi net fiyat belirleyeyim ona göre bi güzel sistem toplarız senle inş
Bu fiyata en iyi yukarıda topladığım bir sistem alınabilir zaten.F/P dengesi çok iyi.En fazla kasayı beğenmezseniz onda değişiklik yapabiliriz.Birde bütçeye bağlı SSD ekleyebiliriz.

stat counter