Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Limitsiz interneti hangi oparatörden almak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    100

PARAzitCELL

Profesör

lostmode

Üyecik

PARAzitCELL

Profesör
Sizin modem ilgili sayfada yazan modemden farklı mı yoksa ..? (kusura bakmayın şimdi mobilim ve hızım düşük :D) Çünkü hız konusunda şöyle bi madde yazıyor:

• Teklif dahilinde verilen Jet Wifi Modemler 10 cihaza kadar bağlantı sağlamakta ve 21.6 Mbps veri indirme hızını desteklemektedir.

lostmode

Üyecik
Sizin modem ilgili sayfada yazan modemden farklı mı yoksa ..? (kusura bakmayın şimdi mobilim ve hızım düşük :D) Çünkü hız konusunda şöyle bi madde yazıyor:

• Teklif dahilinde verilen Jet Wifi Modemler 10 cihaza kadar bağlantı sağlamakta ve 21.6 Mbps veri indirme hızını desteklemektedir.
Verilen cihaz o kadar destekliyor kendiniz başka cihaz kullanabilirsiniz.

PARAzitCELL

Profesör
128 kb yazıyor 1 Ocak ile değişicek demiyor?
turkcell müşteri hizmetleri ile görüşünce sınırsız olan paketler 31.12.2018 itibari ile yüksek hızda sunulacaktır deniliyor (!?) Şahsen denemediğim için bilemiyorum. Mecbur yüksek hızda olması gerek zaten akn kalktı ve bu pakette açıklama kısmında aknlidir deniyor.

lostmode

Üyecik
turkcell müşteri hizmetleri ile görüşünce sınırsız olan paketler 31.12.2018 itibari ile yüksek hızda sunulacaktır deniliyor (!?) Şahsen denemediğim için bilemiyorum. Mecbur yüksek hızda olması gerek zaten akn kalktı ve bu pakette açıklama kısmında aknlidir deniyor.
Acaba deneyen varmı bugün itibari ile ?

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
Turkcell paylaşımı bile paralı yapan bir operatör. Sınırsız hayatta getirmez

turkcell'in böyle bir internet paketinden çalışanları dahi haberdar değiller. mağazalarına gidip sorduğumda alakasız şeyler söyleyip süperonline'ı aramamı söyledir. isteksizce aradım çünkü biliyordum ki bunun süperonline ile alakası yoktu. görüştüğüm kişi turkcell'i aramamı söyledi malum sadece 532 olan numarayı aradım ve bir muhatap bulabilmek için anahtar kelimeyi (iptal) söyledikten sonra, söylediği kelimeleri anlamakta zorlandığım, diksiyonda kapalı ağız denen yapıda konuşan birisine bağlandığımda, sorduğum soruları turkcell'in sayfasındaki bakıpta okuduğum şeyleri bana tekrar okudu ve dedi ki; ben sizi super online'a aktarıyım :) la havle dedim tamam aktar çünkü bir halt bilmiyorsun(iç ses). ve malum aktarıldığım yerde tekrardan beni 532'ye yönlendirdi çünkü orası süperonline! ve şöyle de bir şey var ikinci kez aradığımda anahtar kelimeyi söylememe rağmen müşteri temsilcisine bağlanmadı... (kısacası bunlardan hiçbir şey almamak lazım tıpkı diğer operatörler gibi...) neyse internet üzerinden online işlemlerden deneyim şansımı dedim ve orada da online müşteri temsilcisi sürekli taciz ederek bir isteğiniz var mı diye sormasına dayanamayıp sordum bu konuyu ve bilin bakalım ne dedi? bana hepimizin baktığı linki yolladı. dedim ki; ben zaten bunları biliyorum benim size sorduğum benim bu sınırsız 1 gb (katlanan) paketinden yararlanmam için ne yapmam gerekiyor? bana gene oradaki yazıyı kopyalayıp yapıştırdı ve şu paragraf önemliydi aslında; "Tablet kampanyası dahilinde 'gerekli kriterler'i sağlayan bireysel faturalı abonelerimiz bu paketi satın alabilirler." ben de bu gerekli kriterlerin ne olduğunu sorduğumda bilmediğini, dahası internet hızıyla ilgili akn'in kalktığını ama alt limitin ne olduğunu turkcell'in kendilerine herhangi bir bildirimde bulunmadığını (sanki kendisi turkcell'i temsil etmiyormuş gibi) söyledi. ben de ona bu işlerde daha tecrübeli biri varsa beni yönlendirmesini rica ettim. ancak sonuç olumsuz...

şimdi sayın arkadaşlar, turkcell'de böyle bir paket var ama gereken şartlar nedir? ve kullanan varsa nasıl kullanıyor söylerse sevinirim.

Türk Telekom Evimde Wifi 29 TL 20GB olan paketi alın. Biterse 10 GB interneti 12 TL'ye alırsınız.
Ayrıca bu ek paketin bir özelliği var. Güne oranlanarak faturalanıyor. Tam olarak bilmiyorum ama ya ay başından itibaren ya da ayın ortasından itibaren mesela diyelim son 10 gün kaldı. 10 günlük 10 GB internet veriyor ve 4TL kesiyor.
Son 5 gün 2 TL son gün 40 kuruş gibi. Ben böyle hatırlıyorum.

Benim Turkcell data hattımdaki paket AKK meselesi yüzünden sınırsız oldu. Şuan ona abaniyorum :D bitince TTnin bu paketine geçeceğim. Bu paket düzgün ayarlamış aylık 80-90 TL'ye 100 GB (aya yayarak ) internet veriyor bu da yeterde artar. Daha fazlası maalesef bizim gibi bilmem kaçıncı dünya ülkelerinde olmaz.

Şimdilik Turkcell'i sömürmeye devam.
Screenshot_20190106-195211.jpg

lostmode

Üyecik
Türk Telekom Evimde Wifi 29 TL 20GB olan paketi alın. Biterse 10 GB interneti 12 TL'ye alırsınız.
Ayrıca bu ek paketin bir özelliği var. Güne oranlanarak faturalanıyor. Tam olarak bilmiyorum ama ya ay başından itibaren ya da ayın ortasından itibaren mesela diyelim son 10 gün kaldı. 10 günlük 10 GB internet veriyor ve 4TL kesiyor.
Son 5 gün 2 TL son gün 40 kuruş gibi. Ben böyle hatırlıyorum.

Benim Turkcell data hattımdaki paket AKK meselesi yüzünden sınırsız oldu. Şuan ona abaniyorum :D bitince TTnin bu paketine geçeceğim. Bu paket düzgün ayarlamış aylık 80-90 TL'ye 100 GB (aya yayarak ) internet veriyor bu da yeterde artar. Daha fazlası maalesef bizim gibi bilmem kaçıncı dünya ülkelerinde olmaz.

Şimdilik Turkcell'i sömürmeye devam.
Ekli dosyayı görüntüle 61563
Hocam bu hangi paket ?

stat counter