Limitsiz interneti hangi oparatörden almak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    104

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
128 kb yazıyor 1 Ocak ile değişicek demiyor?
turkcell müşteri hizmetleri ile görüşünce sınırsız olan paketler 31.12.2018 itibari ile yüksek hızda sunulacaktır deniliyor (!?) Şahsen denemediğim için bilemiyorum. Mecbur yüksek hızda olması gerek zaten akn kalktı ve bu pakette açıklama kısmında aknlidir deniyor.

lostmode

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
turkcell müşteri hizmetleri ile görüşünce sınırsız olan paketler 31.12.2018 itibari ile yüksek hızda sunulacaktır deniliyor (!?) Şahsen denemediğim için bilemiyorum. Mecbur yüksek hızda olması gerek zaten akn kalktı ve bu pakette açıklama kısmında aknlidir deniyor.

Acaba deneyen varmı bugün itibari ile ?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Turkcell paylaşımı bile paralı yapan bir operatör. Sınırsız hayatta getirmez

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Siz çok iyi biliyorsunuz Siz çok iyi biliyorsun

Zaphod_Beeblebrox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turkcell'in böyle bir internet paketinden çalışanları dahi haberdar değiller. mağazalarına gidip sorduğumda alakasız şeyler söyleyip süperonline'ı aramamı söyledir. isteksizce aradım çünkü biliyordum ki bunun süperonline ile alakası yoktu. görüştüğüm kişi turkcell'i aramamı söyledi malum sadece 532 olan numarayı aradım ve bir muhatap bulabilmek için anahtar kelimeyi (iptal) söyledikten sonra, söylediği kelimeleri anlamakta zorlandığım, diksiyonda kapalı ağız denen yapıda konuşan birisine bağlandığımda, sorduğum soruları turkcell'in sayfasındaki bakıpta okuduğum şeyleri bana tekrar okudu ve dedi ki; ben sizi super online'a aktarıyım :) la havle dedim tamam aktar çünkü bir halt bilmiyorsun(iç ses). ve malum aktarıldığım yerde tekrardan beni 532'ye yönlendirdi çünkü orası süperonline! ve şöyle de bir şey var ikinci kez aradığımda anahtar kelimeyi söylememe rağmen müşteri temsilcisine bağlanmadı... (kısacası bunlardan hiçbir şey almamak lazım tıpkı diğer operatörler gibi...) neyse internet üzerinden online işlemlerden deneyim şansımı dedim ve orada da online müşteri temsilcisi sürekli taciz ederek bir isteğiniz var mı diye sormasına dayanamayıp sordum bu konuyu ve bilin bakalım ne dedi? bana hepimizin baktığı linki yolladı. dedim ki; ben zaten bunları biliyorum benim size sorduğum benim bu sınırsız 1 gb (katlanan) paketinden yararlanmam için ne yapmam gerekiyor? bana gene oradaki yazıyı kopyalayıp yapıştırdı ve şu paragraf önemliydi aslında; "Tablet kampanyası dahilinde 'gerekli kriterler'i sağlayan bireysel faturalı abonelerimiz bu paketi satın alabilirler." ben de bu gerekli kriterlerin ne olduğunu sorduğumda bilmediğini, dahası internet hızıyla ilgili akn'in kalktığını ama alt limitin ne olduğunu turkcell'in kendilerine herhangi bir bildirimde bulunmadığını (sanki kendisi turkcell'i temsil etmiyormuş gibi) söyledi. ben de ona bu işlerde daha tecrübeli biri varsa beni yönlendirmesini rica ettim. ancak sonuç olumsuz...

şimdi sayın arkadaşlar, turkcell'de böyle bir paket var ama gereken şartlar nedir? ve kullanan varsa nasıl kullanıyor söylerse sevinirim.

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar bu internet telikeli

M

Murat Burç

SDN Okuru
Türk Telekom Evimde Wifi 29 TL 20GB olan paketi alın. Biterse 10 GB interneti 12 TL'ye alırsınız.
Ayrıca bu ek paketin bir özelliği var. Güne oranlanarak faturalanıyor. Tam olarak bilmiyorum ama ya ay başından itibaren ya da ayın ortasından itibaren mesela diyelim son 10 gün kaldı. 10 günlük 10 GB internet veriyor ve 4TL kesiyor.
Son 5 gün 2 TL son gün 40 kuruş gibi. Ben böyle hatırlıyorum.

Benim Turkcell data hattımdaki paket AKK meselesi yüzünden sınırsız oldu. Şuan ona abaniyorum :D bitince TTnin bu paketine geçeceğim. Bu paket düzgün ayarlamış aylık 80-90 TL'ye 100 GB (aya yayarak ) internet veriyor bu da yeterde artar. Daha fazlası maalesef bizim gibi bilmem kaçıncı dünya ülkelerinde olmaz.

Şimdilik Turkcell'i sömürmeye devam.
Screenshot_20190106-195211.jpg

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Sınırsız 1 gb katlayan paketi ile ilgili ne turkcell bayilerinden ne de müşteri merkezindeki ilgililerden sağlıklı bir bilgi almak mümkün olmadı. Daha paketten haberleri bile yok çoğunun. Nasıl bir yönetim veya denetim, eğitim anlayışları var, anlamak mümkün değil... Turkcelle geçişimi erteledim sırf bu yüzden.

mordunyam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün bir haber sitesinde bir şey okudum, şöyle yazıyordu: Oparatörler mobilde zarar ediyolarmış, o yüzden sınırsız interneti vermek istemiyorlarmış mobilde... :D Gelde gülme, nasıl zarar bu her yıl karları katlanıyor yahu bunların !

Gece bari yine en yüksek hızda versinler ama gündüz veremiyoruz diyolarsa bari kendilerine yakışır bir hızda versinler limitsiz interneti. Bu arada hem kendilerine yakışan hem de içinde bulunduğumuz Teknoloji Çağına yaraşır bir hız olsun, bunu ben de temenni ederim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

bu çağda,iletişimde taş devri yaşatıyorlar bize.Bunların her aileden topladığı parayı,devlet vergi olarak bile toplayamıyor.

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Günümüzde sms devri bitti; WhatsApp, Bip, Telegram türü uygulamalar var. Dakika da artık çok önemli değil aynı uygulamalar arama imkanı da sağlıyor. İnternet ise çağın veba gibi hastalığı oldu ve olmazsa olmuyor. Verecek sınırsız internetli bir tarife; 500 DK - 500 SMS - AKN'siz internet 49.90 TL. Bak bunu kaç milyon kullanıcı kullanıyor.

Rekabet yok bu ortamda. 3 operatör kendi arasında anlaşmalı sürüyor kampanyalı piyasaya. Biri fiyatta avantaj (Türk Telekom), biri kalitede avantaj (Turkcell) biri ortalardan çıkmayı sevmeyen kendi halinde ortanca çocuk (Vodafone).

Çok şükür 30 TL'ye 24 GB internet kullanıyorum.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Günümüzde sms devri bitti; WhatsApp, Bip, Telegram türü uygulamalar var. Dakika da artık çok önemli değil aynı uygulamalar arama imkanı da sağlıyor. İnternet ise çağın veba gibi hastalığı oldu ve olmazsa olmuyor. Verecek sınırsız internetli bir tarife; 500 DK - 500 SMS - AKN'siz internet 49.90 TL. Bak bunu kaç milyon kullanıcı kullanıyor.

Rekabet yok bu ortamda. 3 operatör kendi arasında anlaşmalı sürüyor kampanyalı piyasaya. Biri fiyatta avantaj (Türk Telekom), biri kalitede avantaj (Turkcell) biri ortalardan çıkmayı sevmeyen kendi halinde ortanca çocuk (Vodafone).

Mv'siniz galiba.:)

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Işi bilirsen işe gitmezsin :)

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

Kardeş hangi operatör hangi tarife.üniversite öğrencisiyim malum staj,ödev filan derken 4 gb net su gibi eriyor.Yurdun internetide googleye girmiyor çok yavaş.Bir yol göster banada 35 tl ye kadar limitim var

heyysanadiyom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kesinlikle desteklediğim platform. Yıllardır aylık 100 TL üzerinde fatura ödüyorum ve operatörlerin en üst tarifelerini kullanıyorum (Red, Prime, Platinum) ancak ödediğim fiyatın hakkını kesinlikle ve kesinlikle alamadığımı söyleyebilirim. O kadar komik paketler var ki (haftalık 1 gb 15 TL olanını gördüm, 2 gb 20 TL falan) inanılacak gibi değil. Yahu 20 dakikalık 720p 60fps video izlesen zaten 1 gb gidiyor. Yani 1 saat yüksek çözünürlüklü video izlemenin bedeli = 15-20 TL. Sözün bittiği yer. Şu operatörler neyin kafasını yaşıyorlar çözebilmiş değilim. Umarım adam gibi limitsiz paket yada tarifeler çıkar da rahat bir internet deneyimi yaşayabiliriz.

Burada ki suç devletin vatandaşına kazık attırılışına göz yumması

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Sınırsız paket gelmeyecek maalesef

Aveada var

Son düzenleme:

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Sınırsız internet olsa guzel olur

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Kullanırsın ama arama al/ver yapmaz

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Sınırsız net gelmeyecek gelirse en az 3 yılı var

He hızlı ve sınırsız ucuz oldu evde versinler

Son düzenleme:

bilisimler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

30 tl 24 GB hangi interneti kullanıyorsunuz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu data hattını cep telefonunda kullanabilirmiyiz
Kullanırsın ama sınırsız internet 280 TL.
Biz önceden tahhaut yaptırılan Lara özel akkli paketler sınırsız oldu.
Millet okumasını bilmiyor sanki inatla diyorum sinrsisz internet 280 TL bizim özel bir durum bana inatla bu paketi nasıl yaparız diyenler var.
Bitti arkadaşlar bitti o paket.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Aman aman sesimizi burdan duyurmayalım ne olur. Donanım haber de AKN yi dile getirdiler , ana maksat Limitsiz aldarmacasına son vermekti, hem AKN den olduk hem fiyatlardan.
Hala Limitsiz aldatmacası devam ediyor .Mobil de tek Sınırsız internet hayal bile değil ,Turkcell in superbox sınırsız paketi fiyatı belli 3 haneli. Sınırsız net mobilde imkansız.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190308-201312~2.jpg
    Screenshot_20190308-201312~2.jpg
    57.7 KB · Görüntüleme: 395

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Korkunun ecele faydası yok, mücadele etmek tek yol :D

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
sız neden sınırsız net ıstıyorsunuz sınırsız yaparlar yavas dersınız hızlı yaparlar ucuz olsun ucuz yaparlar paylasırsınız sızı anlamıyorum