Silinen dosyaları kurtarmanın yolu

Bu konuyu okuyanlar

assasainturk

Asistan
Reaksiyon puanı
17
İşletim sistemim windows 10

Dün bir sıkıntıdan dolayı sistemi sıfırladım D deki dosyaları silmez sadece yerel disk C’deki dosyaları siler diye düşünüyordum meğerse siliyormuş ve sildi.

D’deki dosyaları nasıl geri getirebilirim ücretsiz bir biçimde.

(Recuva çalışmıyor)

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
birden fazla yolu var normalde partion silmez ancak siz diski tamamen sildiyseniz kurulumda ozaman disk tüm bölümleri uçar yani özel kurulum demezseniz.gelelim hasarı en aza indirmeye bir çok program var Recuva ile bu iş olmaz sisteminize farklı bir disk takıp öncelikle silinen diski bir kenara alın zira sistemin her çalışmasında bir dosyanızın daha üzerine windows yazmaya devam edecektir.şansınız var sa sektörlerin üzerine fazla yazılmadıysa

Partion recovery ve ya dmde free edition ile tarama yaptırmalısınız. dediğim gibi bir çok program var ücretsiz olanlarla fazla yol alma şansınız olmayabilir.

assasainturk

Asistan
Reaksiyon puanı
17
birden fazla yolu var normalde partion silmez ancak siz diski tamamen sildiyseniz kurulumda ozaman disk tüm bölümleri uçar yani özel kurulum demezseniz.gelelim hasarı en aza indirmeye bir çok program var Recuva ile bu iş olmaz sisteminize farklı bir disk takıp öncelikle silinen diski bir kenara alın zira sistemin her çalışmasında bir dosyanızın daha üzerine windows yazmaya devam edecektir.şansınız var sa sektörlerin üzerine fazla yazılmadıysa

Partion recovery ve ya dmde free edition ile tarama yaptırmalısınız. dediğim gibi bir çok program var ücretsiz olanlarla fazla yol alma şansınız olmayabilir.

Yardımın için teşekkür ederim peki (uygun bir fiyatla) ücretli olup çok iyi bir sonuç alabileceğim bir program var mı?

Çünkü içinde gerçekten para harcamaya değer bilgiler vardı da.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Yardımın için teşekkür ederim peki (uygun bir fiyatla) ücretli olup çok iyi bir sonuç alabileceğim bir program var mı?

Çünkü içinde gerçekten para harcamaya değer bilgiler vardı da.
bu konuda uzman yardımı almanızda fayda görüyorum eğer konu bu kadar önemli ise veri kurtarma merkezleri mevcut işini çok iyi yapan firmalar var ufak bir google araması ile karşınıza çıkan sonuçlar çerçevesinde bilgi alabilirsiniz. Diğer türlü bilgi dışında yapılan her müdahele sizi verilerinizden bir adım daha uzaklaştırır.

Yardımcı olabildiysek ne mutlu geçmiş olsun

mrvadaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba lütfen yardımcı olun. bebegimin fotoraflarını sildim yanlışlıkla.

mrvadaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sony vaıo windows 10
--- Gönderi Güncellendi ---
burda olmanıza ve cevap vermenize ne kadar sevindim anlatamam. telefonumdan bilgisayarıma fotorafları oldugu gibi kaydediyordum. baktım birsürü gereksiz fotoraf var. bende temizleyim dedim. yüzden fazla dosya seçtim sildim. baktım en son bakttıgım cocugumun oldugu dosyada gitmiş. kurtarma programı kurdum fakat deneme sürümü ücretsiz diye indirdim ama kurtar dediğimde ücret talep etti. bu saate kadar uğraştım boşa gitti. ne yapacağımı bilmiyorum.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Recuva ile kurtarmayı deneyebilirsiniz tamamen sildiyseniz dahi arama yaptığınız bölümle ilgili deepscan seçeneği olan uygulamalar tercih edin dikkat edilmesi gereken konu ise arama yapılacak bölümü doğru gostermeniz olacaktır

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Panda recovery de başarılı bir uygulama ücretsiz üstelik

mrvadaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hangisini tavsiye edersiniz
pandora mı demek istediniz. sadece 1gbta kadar ücretsiz indirme yapabiliyormuş oysa eger.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
hangisini tavsiye edersiniz
pandora mı demek istediniz. sadece 1gbta kadar ücretsiz indirme yapabiliyormuş oysa eger.
disk drill olmuş artık internette evet full sürümünü bulabilirsiniz.Bir de HDD Recovery Pro var