Sıfır Note 5 mi 2. El S7 Edge mi?

Sıfır note 5 mi 2. el s7 edge mi

• Sıfır note 5

Kullanılan: 2 22.2%
  • S7 edge

Kullanılan: 7 77.8%

• Kullanılan toplam oy
    9

Bu konuyu okuyanlar

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Merhaba arkadaşlar. Ben 1 seneye yakindir s7 edge kullaniyorum. Telefon ilk zamanlarda guzel geldi de simdilerde telefonu degistiresim var. Bir tanıdık sıfır note 5 ile takas edebiliriz istersen dedi sizce ne yapmalıyım?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Saçma bir takas. S7 Edge çok daha üstün.
Niye S7 Edgeyi deiğiştirme ihtiyacı duydunuz ?

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Saçma bir takas. S7 Edge çok daha üstün.
Niye S7 Edgeyi deiğiştirme ihtiyacı duydunuz ?
Telefonun şarjı bir anda daha cok gitmeye basladı. Ayriyetten ilk akıllı telefonum note 3 tü ve ondan daha cok memnun kalmıstım. Bir sebep de bu telefonun kamerası renkleri aşırı açıyor bi geceleri iyi

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
S7 edge batarya olarak çok iyi bir cihaz. Ekran çözünürülüğü ayarlayıp hayvan gibi verim alınası bir makine. Fotoğraf konusunda Note5 den çok daha iyi. İşlemci konusundada. 2016 yılının en iyi telefonuda seçildi. Yanı bu düşünceniz çok sıra dışı geldi bana. Ama tabiri caizse kazıklanırsınız yapmayın derim.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
S7 edge batarya olarak çok iyi bir cihaz. Ekran çözünürülüğü ayarlayıp hayvan gibi verim alınası bir makine. Fotoğraf konusunda Note5 den çok daha iyi. İşlemci konusundada. 2016 yılının en iyi telefonuda seçildi. Yanı bu düşünceniz çok sıra dışı geldi bana. Ama tabiri caizse kazıklanırsınız yapmayın derim.
P9 plus a ne dersiniz

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
S7 Edge ile devam etmelisin.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
P9 plus a ne dersiniz
Elinizdeki telefon sizi 2 sene çok rahat ve sıkıntısız götürür. Note 5 batarya ve performans konusunda geri bir cıhaz. Biraz daha bekleyin note 8 çıkınca onu alırsınız

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Elinizdeki telefon sizi 2 sene çok rahat ve sıkıntısız götürür. Note 5 batarya ve performans konusunda geri bir cıhaz. Biraz daha bekleyin note 8 çıkınca onu alırsınız
Tamam dikkate alacagım.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
daha Geriye gidersin Note 5de
--- Gönderi Güncellendi ---

İkiside s7 Edgenin yanından dahi geçemez
Bir sorunum daha var o da bir zaman sonra parmak izimi algilamiyordu sifirlayinca duzeldi. Ama dikkate alacagım gorusunu.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bir sorunum daha var o da bir zaman sonra parmak izimi algilamiyordu sifirlayinca duzeldi. Ama dikkate alacagım gorusunu.
Bugün S7 Edgeden sonra geçmen gereken tek telefon XZ premium fakat O bile S7 Edgenin Gece kamera performansının yanına yaklaşamaz. G eceleri çekim için S7 edge daha iyi illa telefon değiştireceksen arkadaşımızın dediği gibi Note 8 bekle

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Bugün S7 Edgeden sonra geçmen gereken tek telefon XZ premium fakat O bile S7 Edgenin Gece kamera performansının yanına yaklaşamaz. G eceleri çekim için S7 edge daha iyi illa telefon değiştireceksen arkadaşımızın dediği gibi Note 8 bekle
Hocam tamam note 5 almayacagim ikna oldum da sen sanirim s7 edge konusunda bilgilisin bu telefonun p9 plus ve mi note 2 den artilarini soyleyebilirmisin bana. Bence kamera konusunda p9 plus daha iyi sabah performansinda.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam tamam note 5 almayacagim ikna oldum da sen sanirim s7 edge konusunda bilgilisin bu telefonun p9 plus ve mi note 2 den artilarini soyleyebilirmisin bana. Bence kamera konusunda p9 plus daha iyi sabah performansinda.
mi note 2nin kamerası kötü
p9 plusun ise 4K video desteği yok ayrıca işlemcisi S7 edgeden çok daha güçsüz grafik biriminden yola çıkarsak P9 PLUS malit880 MP4 yani 4 çekirdek.
s7 edge mali T880 MP12 yani 12 çekirdekli versiyonu.
Ayrıca gündüz çekiminde daha iyi olduğuna katılmıyorum bende S7 Edge daha iyi
p9 plusun gece performansı zaten rezalet F2.2 diyafram açıklığı ile S7 edge ile gündüz yarışamaz.
Hiç huawei toplarına girmeyin Note 8İ bekleyin

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
mi note 2nin kamerası kötü
p9 plusun ise 4K video desteği yok ayrıca işlemcisi S7 edgeden çok daha güçsüz grafik biriminden yola çıkarsak P9 PLUS malit880 MP4 yani 4 çekirdek.
s7 edge mali T880 MP12 yani 12 çekirdekli versiyonu.
Ayrıca gündüz çekiminde daha iyi olduğuna katılmıyorum bende S7 Edge daha iyi
p9 plusun gece performansı zaten rezalet F2.2 diyafram açıklığı ile S7 edge ile gündüz yarışamaz.
Hiç huawei toplarına girmeyin Note 8İ bekleyin
Tamam hocam ikna oldum sagol. Bu kadar kısa surede olacagimi bende dusunmuyordum da oldu. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya konustular telefoncuda yok ekran cozunurlugu yok arayuzu iyi bilmem ne p9 plus ı aklıma soktulardı iyice ondan sordum bu kadar.
S7 Edgenin Ekran çözünürlüğüde daha yüksek.
Arayüz lafıda hikaye Android 7.0 lı touchwiz ile yarışabilecek bir arayüz tanımıyorum.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
S7 Edge piyasadaki en iyi 3-4 telefondan biridir. Bence pil yüzünden geçilmez ki S7 Edge'in pili iyi gitmeli bence cihazı bi sıfırlayın şişmiştir.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar. Ben 1 seneye yakindir s7 edge kullaniyorum. Telefon ilk zamanlarda guzel geldi de simdilerde telefonu degistiresim var. Bir tanıdık sıfır note 5 ile takas edebiliriz istersen dedi sizce ne yapmalıyım?
Sakın değiştirme mantıksız bir takas olur zarara girersin...

tarkankarabas

Asistan
Reaksiyon puanı
2
note serisi etkileyici cihazlar ama patlama konusu haricinde s7 edge ile yarışabilecek tek model note7 idi. note 5 geride. tabi maç kalemle kullanım, zırt pırt not alma falan ise o zaman düşünülebilir. yoksa kesinlikle s7 edge... huawei için de benzer şeyler söylenebilir. maddi gücünüz yeterliyse bu yılın note ya da galaxy telefonlarını bekleyin derim.

Yağız.1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benim için sıfır önemli ondan dolayı note 5

Son mesajlar