Seneye Olacak YGS ve LYS İçin Yardım !

Bu konuyu okuyanlar

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
Arkadaşlar ve abilerim. malumunuz başlıkta yazdığım gibi yardım, bilgi istiyorum. sayısal öğrencisi olarak bu sene istediğim sıralamayı elde edemedim, yanlış yatığım şeyler var eminim bunun başında verimsiz ders çalışmak geliyor. hacettepe otomotiv istiyorum. bana bilginiz dahilinde ders çalışmak için kaynak, teknik filan elinizden ne gelirse yardımcı olur musunuz. bir ay sonra filan ders çalışmaya başlarım.

şimdiden teşekkürler.

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Ben bütün yıl hiç çalışmadım son 2 ay kala oturdum ve adam akıllı not tutarak evde çalıştım ev boştu sessiz ortam.Sınıfta 1.oldum okulda 7.oldum hiçbir iddiam olmamasına rağmen.Şimdiden beden eğitimine hazırlanıyorum önemli olan korkmamak ama hafife de almayacaksın

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Temel varsa soru çözsen yeter temel yoksa 3 ayda ygs yi bitir geri kalanda lys yi hallet.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ygs için bol deneme çöz , ygs sinavina hazirlanirken konu hiç çalışmadım sadece deneme çözdüm ama özellikle yanlış ve boslarimi takip ettim. Böylece sinavda hasta olmama rağmen iyi sayılabilecek bir derece almıştım

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
[MENTION=426894]ArdaBrkee[/MENTION] [MENTION=313566]HeroGaki[/MENTION] [MENTION=285993]tahayusuf23[/MENTION] [MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION]

beyler teşekkür ederim yorumlarınız için. şimdi benim temel iyi değil pek anlaşılan konu çalışsam daha iyi olacak. bir de ufak bir sorum daha var şimdi benim diploma puanım 83 küsür bişey, buda yaklaşık 50 puana tekabül ediyor.. ben bu sene tercih yapmayı düşünmüyorum, eğer olurda tercih yaparsam, olurda kazanamaz isem bu ek puan gidecek mi ? seneye kullanmak için..

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6

Tercih yaparsan gitmez. Tercih yapıtığın ve kabul edildiğin okula gitmezsen yarıya düşer. O yüzden seneye girmek gibi bi alternatifin varsa bu sene sadece istedigi n yeri tercih et. Ne olur ne olmaz diye başka yerleri etme tutarlarsa ve gitmezsen seneye sıkıntı.

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
[MENTION=424997]Kestane[/MENTION] ;

Eyvallah hocam teşükkür ediyorum. bi deneyelim o zaman..

AhmetKemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yaz tatilinde YGS bitir,Nisan'a kadarda LYS bitir.