Sene Olmuş 2018 İphone 5s Halen Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Elimde 5S var, yarın güncelleme almayı bıraksa ne değişir ? Yine kullanırım ben telefonumu şahsen. Son çıkan işletim sistemini kullanamam. Peki başka ? Bugün hala XP ile çalışan iş yerleri var bu bana zorlukla sorun. Güvenlik güncellemelerini alır mıyım sorusu olur belki kafamda ama almasam ne yazar ? Telefonda tek yaptığım Cinemaximum'dan bilet bakmak (Satın almak değil) ve SDN forum'a girmek. İçine virüs girmez de girse ne olur ? :D Sanki Android telefonlar çok mu farklı ? Yenisini satın alalım diye bak ama şöyle risktesin, derim ki tamam o zaman sattığınız telefonun bakımını, hizmetini yapın, sonuçta yazılım konusu sizde, yok ama eskidi o telefon, yeni modellere odaklanmalıyız. Yenisini satmanın taktiği. İstediğini kullan, firmaların her dediğini dikkate alırsan affedersin ama yarın donunu da isterler.
Hakikaten ben de şaşırıyorum halen ve daha bir çok yer Xp kullanıyor!:confused:

Reaksiyon puanı
16,118
Xp her zaman candır hala kullanıyprum
sende mi brutus? xp mi kaldı? 7 bile öldü xp öldü bitti.
sende-mi-brutus--181095.jpg

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
XP ölmedi, hala çatır çatır uygulamaları destekliyor. XP hala kullanabilir. Şok 7 öldü, yok 10'a geçin vs. üst versiyonu ayrı satmanın taktiği. Ben zaten bu işletim sistemini satın aldım, tamam o zaman güncellemesini verin ? Yok ama o üst versiyon, güncelleme ayrı bu ayrı. Aynı işletim sistemini kırk kere satmanın taktikleri. Windows 7 kullanılmaz mı ? Emin misiniz ? Şimdi de 7. nesiller çıktı, 7. nesillerde duyduğum kadarıyla Windows 10 altına destek olmayacak eğer sonra karar değiştirmedilerse. Kısaca bundan 5-6 yıl sonraki bilgisayarlara Windows 10'un altında bir versiyonu YÜKLEMEK MÜMKÜN OLMAYACAK. Tabi hala GNU/Linux'un istediğiniz versiyonunu yüklersiniz, muhakkak bir yolunu yaparlar yine. Şu an secure boot devre dışı bırakıyoruz biz.

Reaksiyon puanı
16,118
Ekran Görüntüsü 2017-04-10 21-43-23.png

hayır öldü hatta 7,8,9,10 da öldü benim ki öldü birinci bölümde 10 vardı niyese 100-300-500mb olan bölüm olmadan kurulmuştu zaten...

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Bence Apple da şuan en aşağı İphone 6s kurtarır.

Photohsn.30

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende 5s space grey var.2 sene oldu.bi 2 sene daha kullanmayı düşünüyorum.hiç sorun yaşamadım.telefonu çok kurcalayan birisiyim.zırt pırt jailbrreak yaptım hiç bişey olmadı.ios 10.2.1 yüklü,daha da güncelleme yapmicam.iphoneler arasında en şık ve karizmatik telefonu!