SDN Trumpseverler Cemiyeti

Bu konuyu okuyanlar

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Reisin askerleri burada!
Onu seven sayan herkes cemiyete davetlidir:)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Acayip güldüm ya.:tearsofjoy::tearsofjoy:Yanlış anlama olmasın ben sadece başlığa dikkat ettim.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Trump reyiz, kefenimizi giydik geldik.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Aaa dans olmazsa olmaz tabi. Hillary'nin kaybetmesini kutlamış reis:

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Bu adami niye seviyorsunuz anlamiyorum.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
platonik aşk bu olsa gerek. zira adam müslümanları pek sevmiyor.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Adam yollar yapıcak. Köprüler yapacak. Havaalanları yapacak. Daha ne olsun:)

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Müslümanları sevmediği iddiası medyanın Trump'ı kötülemek için ortaya attığı bir iddia.
Bu iddiayı ortaya atanlar Trump'ın da bahsettiği üzere Işid'i kuran veya kurulmasında önemli rol oynayan kişiler olması pek manidar.
Aynı medya misal bizim cumhurbaşkanımızı da bariz dikdatör olarak göstermekte.
İnsana ait bir sözü ondan dinleyin, başkasından dinlerseniz o sözü eğip büküp farklı anlama getirip öyle lanse edebilirler.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Müslümanları sevmediği iddiası medyanın Trump'ı kötülemek için ortaya attığı bir iddia.
Bu iddiayı ortaya atanlar Trump'ın da bahsettiği üzere Işid'i kuran veya kurulmasında önemli rol oynayan kişiler olması pek manidar.
Aynı medya misal bizim cumhurbaşkanımızı da bariz dikdatör olarak göstermekte.
İnsana ait bir sözü ondan dinleyin, başkasından dinlerseniz o sözü eğip büküp farklı anlama getirip öyle lanse edebilirler.
İşid dışında yobazlaşmış dinciler de hedefinde reisin.

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
İşid dışında yobazlaşmış dinciler de hedefinde reisin.
guya algi yapiyor kendince ironi yaptigini zannediyosun degilmi,16 subata az kaldi,elindeki 3000 tl lik telefonla gecmisi yasamamis bebeler simdi siyaset yaptigini zannediyor,yobaz diye asagilayin bakalim bizleri,biz yinede sizi sevecegiz,nefret etmeyecegiz,cunku sizide Allah (C.C.) yaratti,yapacak bisey yok

de_la_vega_66

Asistan
Reaksiyon puanı
34
yobazlaşmış dinci.. vay bee. yobazlaşmış dinsizleri naapcaz? yada dini insanları bölme malzemesi olarak kullananları? hani özgürlük? mini etekli birine tekme atan deyyusla dolmuşta başörtülü kıza saldıran s*rtrüğün ne farkı var?

islamiyet insanları yobazlaştırmaz. islamiyet insanların birleşmesi, huzur içinde yaşaması için bir sürü emir yasak getirir. "1 insanı öldüren tüm insanlığı öldürmüş gibidir" (maide 32) ayetinde 1 müslümanı öldüren demiyor. insan diyor. bu dinin peygamberi önünden geçen yahudi cenazesi için ayağa kalkıyor. bu dinin peygamberi gayri-muslim misafirine yemek vermediği için Allah tarafından azarlanıyor. (Bkz : Hz. İbrahim'in Kıssası).

Ama tüm bunlara rağmen Trump efendiyi ben de seviyorum. ABD bu dümbük sayesinde baya karışacağa benziyor. :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Reisin askerleri burada!
Onu seven sayan herkes cemiyete davetlidir:)
Pijamalarımla salona gidip misafir olduğunu farkedince ben;.gif

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Farkında değilsiniz ama Trump'ın rakibi seçilseydi çok daha fazla müslüman ölecekti.
Siz sadece lafa bakıp yargılamaktasınız, Obama da lafa gelince pek karizmaydı ama Bush döneminden daha fazla müslümanın ölümüne sebep oldu.
Trump'a soruyorlar, Putin ile niye anlaşma yapma niyetindesiniz, Putin bir katil, Trump da cevap veriyor, bizim ülkemizi çok mu pak zannediyorsunuz, bizde de katiller var.
Allah aşkına daha önce bu sözleri söyleyebilen bir başkan var mıydı, aslında vardı, Abraham Lincoln(öldürüldü), John Kennedy(öldürüldü)
Yarın Trump güç savaşında bu adamlar ile anlaşıp onların yoluna gelebilir, bu ihtimal maalesef hala var ama en azından güç odaklarına karşı(establishment) bu kadar süre direnebilmesi dahi takdire şayan.
İşte bu yüzden bazen şer gördüklerinizde hayır vardır diye buyurmuş Rabbimiz.

Ve son söz :D
s-c794e061c5099e1382cae72a85abff167ed47d10.jpg

Son düzenleme:

piluvv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
68
Sanki Trump gavur da diğeri imam. Aynı şeyin laciverti. Dünya ve müslümanlar için değişen pek bir şey olmayacak sonuçta.

piluvv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
68
10.000 km öteyi parlatma çabaları.. devam gençler

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Birşeyi parlattığımız yok.
Velev ki yanlış düşünüyor da olabilirim.
Ama bana göre Trump ehven-i şer'dir.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Acaba Şahinler ve Güvercinler sistemimi yoksa Demokratlar ve Cumhuriyetçiler mi?

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Ben insanlarin din irk dil siyasi gorusunu, dusunceleri vs. yuzunden yargilayip ve kotuleyen biri degilim. Benim bir suru hristiyan ateist alevi arkadasim var. Hepsi de iyi insanlar. Aramizda sadece kulturel fark var. Trump ise muslumanlari kotuluyor. Adam din ve irk ayrimi yapiyor. O yuzden sevmiyorum... Biz bir suru Sureli gocmen aldik. Dinine irkina bakmadan. Ulkemizde suriyeli multeci sorunu onlarin bu ulkeye alinirken yapilan yanlis politika. O gocmenleri bir bolgeye toplasalardi bu kadar dagilmazlardi. Onlar da kendi ulkelerinden baska bir ulkeye gelmek istemezlerdi. Kimse istemez...