SDN Sistem Topluyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Merhaba arkadaşlar SDN'in sistem toplama ile ilgili girişimleri var mı? Ayrıca yoksa bile bence kesinlikle yapmaları lazım. Malum site (xxxhnopat) aldı götürüyor sektörü :)

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Moderatörlerimiz bu konu hakkında üyeler ile ilgileniyor zaten. Sektörün tek bir dalından yola çıkarak işi götürüyor demek pek doğru olmaz. Ayrıca bizim önerdiğimiz bileşenler fiyat performansa daha yatkın sistemler.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Video veya rehber olarak kast etmiştim. Evet gerçekten burada f/p ve ucuzluk açısından daha ılımlı ancak diğer sitede yok o paraya sistem toplanmaz, yok bu olmaz vs vs.

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
diger omalum sıteler kımlerden para alıyorsa onun reklamını yapıyolar hepsı bu.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Harbi dikkatimi çekti hiç eleştirme yok, hep övüyorlar biri soruyor öteki cevaplıyor. Hep söylüyorum gene söyleyeyim, adam Casper pişmanlıktır diyip sitesinde reklamını yapıyor :D sanırım bu yeterli.

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
O tarz siteleri insanları devamlı yeniye iterler para harcatırlar herşeyin en iyisi güncelidir mantığı vardır mesela bir ekran kartı driverı çıkar direk güncelle diye dayatıyorlar hiç bu driver katkı sağlıyormu yoksa zararlımı inceleme yok sadece güncelle geç bir işletim sistemi çıkar direk kurulmalıdır bunlara göre hiç oturmuştu kurulacak pc buna uygunmu bakılmaz daha birçok örnek sayabilirim .

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
O tarz siteleri insanları devamlı yeniye iterler para harcatırlar herşeyin en iyisi güncelidir mantığı vardır mesela bir ekran kartı driverı çıkar direk güncelle diye dayatıyorlar hiç bu driver katkı sağlıyormu yoksa zararlımı inceleme yok sadece güncelle geç bir işletim sistemi çıkar direk kurulmalıdır bunlara göre hiç oturmuştu kurulacak pc buna uygunmu bakılmaz daha birçok örnek sayabilirim .
Adamların pc'inde ekran kartı yanıyor, ilk soru Windows 10.
Özellikle şu adminler çok soruyor:
JaroxJamaica
Mikail Fidan
samet676767

Son mesajlar