SDN forum arama sonuçlarında yazılım iyileştirmesi süreci

Bu konuyu okuyanlar

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Selamlar,

ssimage.png

Arama kısmında, performans ve teknik alt yapı iyileştirmeleri gerçekleştiriyoruz.
Aradığınız sonuçları zaman zaman bulamayabilirsiniz ancak, çalışma bittiğinde gene bu konu üzerinden duyuruyor olacağız.

Bilginize.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Bu konuda çalıştığınız iyi oldu bazen aradığımız sonuçlar çıkmıyor yakın önerilerde sunulsa gayet harika olucak

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Bu konuda çalıştığınız iyi oldu bazen aradığımız sonuçlar çıkmıyor yakın önerilerde sunulsa gayet harika olucak

Sorun tam olarak da burada idi, bu nedenle yapıda değişikliğe gittik.
Daha verimli sonuçları alıyor olacağız.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Bu xenforo gerçekten bu search bölümünü çok kötü yapıyor 1.5'de de vardı bu sıkıntı 2.x çıktı hâlâ var :rolleyes:

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Bu xenforo gerçekten bu search bölümünü çok kötü yapıyor 1.5'de de vardı bu sıkıntı 2.x çıktı hâlâ var :rolleyes:

katılıyorum, zaten vaziyet bu olunca ben kendi yazdığım konuları bile bulamıyordum, bir kaç da yöneticilerimizin talepleri gelince, çalışma için aksiyon aldık, hali hazırda, 50% kısım taraması ve analizi tamam zannediyorum bir kaç saat sonrası operasyon bitecek ve daha sağlıklı sonuçları elde ediyor olacağız.

Xenforo-search.png

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
katılıyorum, zaten vaziyet bu olunca ben kendi yazdığım konuları bile bulamıyordum, bir kaç da yöneticilerimizin talepleri gelince, çalışma için aksiyon aldık, hali hazırda, 50% kısım taraması ve analizi tamam zannediyorum bir kaç saat sonrası operasyon bitecek ve daha sağlıklı sonuçları elde ediyor olacağız.

Ekli dosyayı görüntüle 35449
60 dolar para verip bu sorunu yaşayınca hayal kırıklığına uğruyoruz neyse inşallah güzel olur iyi akşamlar Fatih Bey :)

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Teşekkürler @tughan0 ;)

Sorun aslında XenForo değil. Bizim Türkçe'mizin içerdiği latin karakterleri sorun sıkıntı yaratıyor diyelim.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Aradığınız sonuçları zaman zaman bulamayabilirsiniz ancak, çalışma bittiğinde gene bu konu üzerinden duyuruyor olacağız.
Ben de bu sorundan muzdariptim. Arattığım şeyi bulamıyordum. Hatta kendi açtığım konular bile gözükmüyordu. :)
Bu sorunu çözmeye çalıştığınız için teşekkür ederim. Kolay gelsin. :)

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Düzelsin düzelsin :) ay sonu geliyor

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
5 milyonluk bir post/mesaj işlemi için, şu an operasyon tamam,

Artık arama sonuçlarımız daha stabil. ;)

Üyelikler ve üyeliklerin, durum güncellemelerini de kapsayan ikinci operasyonu da devreye aldık.

Güle güle kullanın.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hemen deneyeyim. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Denedim. Sorun çözülmüş. Ellerinize sağlık hocam. :)

Son düzenleme: